Jump to content

Cunami


nesa

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Iz Partizana kaznjeni 1 utakmicom neigranja Pavlovic(naravno) i Milutinov,u Zvezdi Nelson i Tejic hahahahahah Radenovic se nije tukao,sto se vidi na snimku koji se emituje dok su sve druge snimke gde se vidi provokacija Nelsona smrdlje obrisali(ako neko nadje snimak od pocetka tuce neka ga okaci da me demantuje).Belosevic takodje kaznjen,znaci nije dovoljno pokrao sa onim pet na tri,bruka su i jedni i drugi i lopovluk i oni koji nasedaju na provokacije rezirane od strane onog sto bije novinare.Jadna nam kosarka,omiljeni mi sport,nekad je derbi bio praznik za mene a sad........

Siledzije oce na silu da uzmu ono sto bi mozda i mogli na terenu,objektivno najbolji su bili ove sezone,ali nece da rizikuju pa da mozda prodju ko prosle godine.Vujosevic i uprava su najveca govna ako nastave da igraju ovu sramotnu finalnu seriju. :bad:  :bad:  :bad:  :bad:  :hi:

Link to comment
Share on other sites

Smesni nego sta,12 godina uzastopno smo smesni,i prosle godine smo bili smesni i u ABA ligi i u domacem prvenstvu  sve je bilo neregularno.Vi ste jedan ozbiljan klub koji ne zna ni kako se zove ni odakle je,nama niko ne istice transparente na utakmicama evro lige ''who the fuck are you''. :p

Link to comment
Share on other sites

JBT Zemunac kada ces da budes realan?! Ti brate u svemu vidis neku kradju i teoriju zavere,u nasoj zemlji treba zabraniti sva klupska takmicenja na 5 god! Pa ona dva debila(i nas i vas) treba proterati iz zemlje,sahranili su i klupsku i rep.kosarku!!! Povraca mi se kad ih vidim!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Realan?Po tebi je ono skakanje i mlataranje rukama smrdljica po Bertansu ''realno'' Bertansov faul,Nelson nije odgurnuo Milutinova da bi isprovocirao sve ono a samo zato sto se istopilo 15 razlike?A u pravu si,povraca mi se od ovog naseg debila,zato sto je vratio ekipu na teren i zato sto je odlucio da veceras opet igraju.Mozda veceras vidimo 5 na 2,bilo bi zanimljivo...

Link to comment
Share on other sites

Postovani ''muderatore''velika slova na forumu znace da se derete a posto ja veoma cenim i postujem vas lik i delo nisam to ocekivao od vas. :rofl:  :rofl:  :give_rose:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...