Jump to content

Zelim Da Cujem Iskustva Sa Malim Librazama Izmedju Fs Es 12Ft I Ng 12Ftr U 2,75 Lb Ili 3


Recommended Posts

ajde ljudu dobre volje da napisu neso izmedju ova dava stama naravno koji je koristrio i porobao na kraju a ne drzao u ruci na sajmu, da cujem poredjenja jer ja nemam iskustva saovako mekanim stapovima i sto sam imao sve sam odavno prodao. jer evo odlucio sam prodati jedan od kompleta motcuga pa rekoh da pitam iskusne sa tim perecama sto ih ja zovme pa po mogucstvu ppolomim jedan od pereca pa da vrtatim mojim motkama da pecam kao covek , ovo je stvarno moje interesovanje jer sam pre mozda 5-6 god probao isto i pokrkao dva stapa od 2,75 lb i treci poklonio i od tada sam na motkama i ajde da probamo ponovo. uhvatio sam se za ova dva jer inace te firme najvise upraznujavam i preferiram, eto vidite kakav sam ja da ono sto neznam pitam a ne pametujem da sve znam i da sam cuo ovaj mi rteko a njimu neko drugi preneo itd. pa izvolite
Link to comment
Share on other sites

ajde ljudu dobre volje da naooisu neso izmedju oba dava stama naravno ji je koristrio i porobao na kraju a ne drzao u ruci na sajmu, da cujem porfedjenja jere ja nemam iskustva sa jer evo odlucio sam prodati jedan od kompleta motcuga pa rekoh da pitam iskusne sa tim perecama sto ih ja zovbe pa po mogucstvu da skrkam jedan i da se vrtatim mojim motkama da pecam kao covek , ovo je stvarno moje interesovanje jer sam pre mozda 5-6 god probao istro i pokrkao dva stapa od 2,75 lb i treci poklonio i od tada sam na motkama i ajde da probamo ponovo. uhvatio sam se za ova dva jer inace te firme najvise upraznujavam i preferiram, eto vidite kakav sam ja da ono sto neznam pitam a ne pametujem da sve znam i da sam cuo ovaj mi rteko a njimu neko drugi preneo itd. pa izvolite

AU druze jedino na google translate....nema ljutis , morao sam :diablo:

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

AU druze jedino na google translate....nema ljutis , morao sam :diablo:

sredjeno je a i bilo bi sigurno kad stignem kuci jer pustim po neki post sa anroida kad nisam kuci a prsti su mi kao leskovacki cevapi pa mora da se desi . jebi ga
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

i jeste brate kush za smejanje ali i sam znas da sam i na androidu cesto na netu pa napisem sa ovim mojim prstima kao punjeni cevap i tako ispadne, jebi ga al sam zato uve tu.
Link to comment
Share on other sites

NG 12ft-2.75 lb (stara serija) sam imao i mogu reci da je za svoju snagu dobar stap. Nije tezak relativno brz stap,lepo baca do 90.gr teret,precizan i siguran za dril ribe. Nakon njega sam imao Harrison Zero D 12ft-3lb,i moram reci da je to mnogo bolji stap od NG u svim aspektima. Jeste da nisu bili u istoj snazi,ali sam misljenja da je Zero D u poredjenju sa NG u istim snagama mnogo bolji po svim kriterijumima. Nedavno sam na kratko probao novi CMW Bad Boys u najslabijoj varijanti, i moram reci da je to nesto sto nema sa cim da se uporedi, jednostavno FANTAZIJA. FS nisam nikad probao,tako da o njemu ne mogu nista reci. Moje misljenje je da su sve to vrhunski stapovi tako da tu greske pri izboru nema,samo bih se ja prilikom kupovine odlucio za varijantu u 3lb. Ovo ja moje misljenje, mozda ostale kolege mogu vise pomoci.
Link to comment
Share on other sites

Po meni najbolje his 2,5 lb

ljudi pitao sam za lait varijante i to free es seriju i ng moze 2,75 ili 3 lb i to bas amo ta dva modela koja meni u toj librazi nisu poznata , ja i dalje kazem da mogu pisati onoi sto sam probao i imao a ovo nisam pa bas zelim prijateljske savete istih- ja sam uvek na motcuge a pitam za perece jer sam neke perece pojeo :yahoo:
Link to comment
Share on other sites

Pa lepo ti kazem.Gore pomenute shtapove sam pecao.I his 2,5 lb je prvo najlakshi od svih gore pomenutih.Najmekshi i izbaci olovo gde ocesh.KLM je potpuno u pravu shto se tice cmv-a ako je to ono shto smo isprobavali na veleskom.Medjutim od svih tih shtapova his 2,5 lb mi je nekako najbolji a ti volish tanke shtapove kako si napiso-tanji od ovog hisa nisam video.Ako ocesh deblje onda anaconda sensibile touch al il verzija jedan il verzija 2 13 2,5 lb

Kad dodjesh na veleskom mozesh da isprobash.

 

klm je bash lepo opiso oba dva shtapa.NG stara serija odlican precizan oshtar a savije se do bola.Es daleko tanji i laksi al neprecizniji od ng.NG 2,25 milina oba ova shtapa u jedno

Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li cu da ti pomognem, ali ja slobodna pecam na daiwe amorphus kevin nash infinity + , 2,75lb, 12ft, od pre 10 godina. I ne bih ih menjao nikad, ali bukvalno. Stapovi su perfektni. I na ribu, a i lepo izlecu do 90ak metara.. Tako da ako trazis "perece" ja savetujem i novi akn, posto sam ga probao u 2,75lb i stapic je kao lutkica.
Link to comment
Share on other sites

Brate Ganicu tvoji postovi uveseljavaju forum!!! :yahoo: :yahoo: :yahoo:

koji ti je toliko smesan ili svaki moji ,danas me je zvao jedan sto se javio tu u ovom topiku i dalje se smejao ali on zna kakvi su moji prsti za telefon, leskovacki
Link to comment
Share on other sites

Ng 12'' 2,75 lbs uopste nije ''pereca'',naprotiv,veoma ozbiljan stap,po meni najbolji od svih NG modela.NG 12'' 3lbs imas samo u verziji SU(stepped up)i zaista je fenomenalan stap ali dosta redak.Za FS Es klasu nemam komentar jer nisam imao priliku da je probam ali bih ipak dodao razliku u parama za Hi-s,recimo 12'' 3lbs je bruka od stapa.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...