Jump to content

Obrisani Postovi


Recommended Posts

nerazumem zasto mi je obrisan u momentu post , zato sto iznosim kao sto sam sto puta reko svoja iskustva, misljenja i vidjenja, nerazumem stvarno napisao sam da je stap debeo kao spod i zato pa to nije ni promasena tema ni nesto lose , ako se nekom nesvidja mozda se nekom svidja , ali ovo je samo moje misljenje i vidjenja. iako neznam kakav je stap niti me zanima samo sam izneo sta sam video na slici. pa sta bi mi svi ostali kome se nesvidja sta je neko pisao za njegovu opremu trebali traziti brisanje postova posto nismo moderatori, i sve se opet svodi na licne interese. ovo nije na svom mestu .

 

-a sad o stapu, stap neznam niti sam imao niti bi da ga imam jer kao prvo na izgled mi je kao spod . bez vredjanja jer bi ja trebao mnogo vise da se vredjam se ne vredjam vec salim

Link to comment
Share on other sites

nista lose nije pisano, sto kaze i ganic samo se iznosi misljenje o stapu sa slike. Nego ovo mi lici na neku diverziju na odredjene ljude i na njihovo pisanje. Vidim da je i dax pisao da je kao varalicarac pa mu to nije obrisano. Od sak kad neko krene da komentarise neku stvar neka prvo pogleda sta taj ko je krenuo topik koristi
Link to comment
Share on other sites

Shalenje u temi razno i tu nema problema pishi brate koliko ocesh.Nisu samo vashi postovi obrisani vec i drugih ukljucujuci i moje.tema treba da bude kako treba i mora da se ima reda.Shalenje nije u temi bez razlike na bilo cicji racun.Nema licnog napada i ako se zna shta treba napisati i gde onda bi ovde napisali zashto sum vam obrisani postovi a ne i dalje da kvarite temu
Link to comment
Share on other sites

ja kada postujem ja to postujem ali ovde se, procitaj odnosi na stap a to je vec kod tebe prihvceno licno kao uvreda jer su debeli stapovi, pa izneo sam svoje misljenje i sta nesvidjaju mi se, a sta da kazu ljudi cije su dragocene pare potrosene na skupe igracke i ti ili bilo ko kaze da mu se nesvidja ili mu je naizgled ovakav ili onakav pa kiza treba ceo forum da obrise onda, ja sam se najmanje nasao u ovome jer ja znam kolko moji stapovi ili oprema vredi a vise mi je zbog ljudi koji su jedva sakupili novac i to ih znam u kakvim su situacijama finansiskim i ti im ljagas tu jedva kupljenu opremu. a ovde si obrisao postove jer smo rekli da ti je debeo stap , pa nije fer neka bacid i ostaliu ali bez uvlacenja jedni drugima ko po obicaju kazu , procene i presude o ovome jer da ja ne ispadnem crni .
Link to comment
Share on other sites

i da ti iskreno kazem ja se nisam zalio puca meni k... da se zalim ali to sam napisao na ribar mk jer tamo si toliko bio protiv icinog satora a sta je trebalo da ti se sve obrise pa i nekom se nesvidjaju delkimi ili fox pa ajde da sve brisemo.
Link to comment
Share on other sites

Ganicu druze, pa ti si prvi u topiku," Century C2", naveo i napisao da korisnici foruma iskljucivo komentarisu, stapove koje su koristili ili koriste. A ne cuo, video, rekla kazala i prepricala, a sad ti prvi komentarises jedan stap, negativno , vidjen na slici, da ima debljinu spoda.

A po meni si otvorio novi topik (nakon sto si onaj topik napustio) sa drugim stapovima istoimenujuce firme , samo druge libraze, da bi se nesto pisalo (rekla, videla ,kazala) i tudji stap, ovog puta nije pereca, nego spod debljina.

Pa ako krenemo za svaka dva modela Centurya i Free Spirita da otvaramo nov topik, to ce biti 50 topika i 1000 postova u raspravama, o mocugama perecama kiflama i Harisonima sa spod drskama. Zbog toga se brisu viskovi postova.

Link to comment
Share on other sites

Ganicu druze, pa ti si prvi u topiku," Century C2", naveo i napisao da korisnici foruma iskljucivo komentarisu, stapove koje su koristili ili koriste. A ne cuo, video, rekla kazala i prepricala, a sad ti prvi komentarises jedan stap, negativno , vidjen na slici, da ima debljinu spoda.

A po meni si otvorio novi topik (nakon sto si onaj topik napustio) sa drugim stapovima istoimenujuce firme , samo druge libraze, da bi se nesto pisalo (rekla, videla ,kazala) i tudji stap, ovog puta nije pereca, nego spod debljina.

Pa ako krenemo za svaka dva modela Centurya i Free Spirita da otvaramo nov topik, to ce biti 50 topika i 1000 postova u raspravama, o mocugama perecama kiflama i Harisonima sa spod drskama. Zbog toga se brisu viskovi postova.

- jesam i stojim iza toga i svega sto kazem jer sam ja covek a ne uvlakac, pa kome sta i kako odgovara vec imam svoja mosljenja i stavove.

- i sta jer sam nesto izmislio izlagao ili obmanjivao narod lazima ,nasuprot izneo svoje vidjenje , ako vec nemam iskustvo sa tim stapom. nemam iskustvo ali vidjenje imam kao i za c2 drzao u ruci i nista vise i sta reci samo lep stap . a za ovaj nemogu da kazem lep jer nije i sad se to nekom nesvidja i brisi , pa nisam bre ja uvlakac neciji za lajkove , ja sam covek a ne ljiga da se uvlacim i ono sto nevolim i sto mi se nesvidja ja volim i lajkujem. zato i iritiram ljude sa svojim stavovima jer nisam takav . a nisam ni lazov ni prevarant , vec iskren.

- a novi topic sam otvorio procitaj malo pre nego sto nesto pitas. prodao sam jedne takozvane mocuge i trazim perece sa kojima nemam puno iskustva posto sam celog zivota pecao mocugama a sad cisto da pojedem jednu perecu kako inace znam pa da se ponovco vracam mocugama, i jednostavno imam dva kompleta na ponudu i trazim poredjenja ,. ako ti i ovo nije jasn neznam kako da ti nacrtam

Link to comment
Share on other sites

Kao prvo nisam ja ni pominjao da si ti uvlakac, u slucaju da jesi , to je samo tvoj problem. I netreba nista da mi crtas, jer sa 43 god. , sam veoma pismen i moderan covek sa savremenim stavovima. Meni je samo cudno to, dali je moguce da smo svi tako osetljivi na odredjene komentare ili necije misli, ili neki od nas mozda nekad neznaju tvoju gramatiku, da raspoznaju ili rastumace, ili te samo Android zeza. Ali uvek nekako nastane neka tenzija u tekstovima oko stapova i njihovih namena. Pa eto zato sam napisao post.
Link to comment
Share on other sites

Ganic- jesam i stojim iza toga i svega sto kazem jer sam ja covek a ne uvlakac,

 

 

Vidi kad se nekome tako obratis a sa njime razmenjujes misljenja, onda nije cudo, da bilo koja osoba, sa i malo logike u mozgu, procita izmedju redova,i pomisli, da ti mislis da je mozda ta osoba Uvlakac.Sto automatski nabija tenziju, u postovima i komunikaciji. :good:

Link to comment
Share on other sites

Ganic- jesam i stojim iza toga i svega sto kazem jer sam ja covek a ne uvlakac,

 

 

Vidi kad se nekome tako obratis a sa njime razmenjujes misljenja, onda nije cudo, da bilo koja osoba, sa i malo logike u mozgu, procita izmedju redova,i pomisli, da ti mislis da je mozda ta osoba Uvlakac.Sto automatski nabija tenziju, u postovima i komunikaciji. :good:

druze obrati paznju redom na najaktivnije clanove pa ces videti o cemu se radi, dali si mena nekad video ili procitao da ja stojim uz nekoga i nesto a da kasnije tvrdim ili radim drugo , ali ovo ljigavac i uvlakac mora da izadje iz mene jer ima takvih a zasto bi pogadjalo meni iloi tebe ili neznam koga ako nisam takav i fakticki neprimecujem tu rec jer se ne nalazim tu, a koga bocka on se nadje . to je prosto kad ides ulicom i neko se dere par puta lopove , lopove ja se ne okrecem jer mene niko ne zove sigurno .
Link to comment
Share on other sites

jos nesto da ne zaboravim i da zavrsim , nikome se nisam ljutio i pisao kad nesto se nekome nesvidja od moje opreme i dali su bolji novi modeli i dali su mocuge nema veze meni to odgovara i to koristim a ne perece,e sad dolazi red na mena gde ja kazem da je stap na slici kao spod a doticni moderator se nalazi uvredjen i brise mi post , pa ajde sad ti meni kazi dali sam ja promasio temu ili samo izneo svoje vizuelno zapazanje. mislim da sam sto posto u pravu i da dosta njih voli da prpagira sebe prvo ,pa svoj pribor i jednostavno ga unovci a ja ovde nisami z tog razloga ja sam ovde da sa otvore vidici ljudima poput mene na samom pocetku saranskog modernog ribolova pa sam hiljade i hiljade maraka pa evra potrosio jer nije imao ko da me nauci niti je bilo foruma da se ljudi druze i edukuju na neki nacin i ja sad samo zelim ovolikim pisanjem pomoci ljudima u ovo tesko vreme a velikom zaljubljenicima u ovaj sport a vecina nece da kaze istinu jer gleda prvo da otkaci to sto ima . i sve sto pisem i iznosim pricam o priboru pricam iz licnog iskustva ili vizuelnog zapazanja i to naglasim, sto manjina radi a menjao sam menjao i polomio brdo pribora i prodao upola para i izgubio neznam koliko vec i doso do mnogo zakljucaka i zelim da pomognem ali vecini ovde to ne odgovara pa cu verovatno i prestati . jer se forum u vecini slucajeva ne koristi u te svrhe koje sam ja mislio. poz
Link to comment
Share on other sites

Prijatelju nerviraš se bezveze,to si odavno trebao da shvatiš. I ja sam isto napisao svoje mišljenje oko jedne mašine pa su me istog trenutka obrisali. To ti je pravilo sajta moraš da pišeš šta njima odgovara zato ja više i ne komentarišem. Pozdrav za tebe i nemoj da gubiš vreme bezveze. Vidimo se na vodi kada prođe ova zima.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Najiskrenija molba da prestanete sa teorijama zavere vezane za brisanje, namerno brisanje, ciljane brisanje, brisanje neistomisljenika..

Postovi koji ne prilice da budu u nekoj temi, nece ni biti tu. Teme koje su neprimerene bice uklonjene ili premestene bez obzira na to ko im je autor.

Ne otvarajte bezveze teme, mozete mi poslati privatnu poruku za sve sto vas interesuje .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...