Jump to content

Led Lencer H14


Recommended Posts

Ova lampa je u ponudi vec duze vreme. Kada sam kupio H7, pre skoro godinu, gledao sam i ovu ali je nisam uzimao u razmatranje jer je preteska i dodatni kais na vrhu bas i nije +, ali kome to ne smeta kao ni cena, zasto da ne. Meni je H7 odlicna i pokriva sve situacije - konkretno bio sam na vodi negde krajem Septembra i oko 1h nocu run. Izvadim ribu, napravim jednu fotkicu i da ponovo zabacim - a torbe sa boilama nema nigde. Stavim H7 na celo pojacam do kraja, gledam okolo i vidim torbu na stotinak metara od mane. Uzmem torbu, a na njoj jedva primetni tragovi zuba. Dzukac namirisao bolile i poneo je da se negde na miru najede, ali posto je torba bila zatvorena i teska odustao je. Od tada boile obavezno nocu ili u auto ili u sator, a H7 obavezno pri ruci.

Kako ti se pokazala baterija?, posto jos nisam imao mogucnosti da duze testiram moju kupljenu pre dva meseca :)

Link to comment
Share on other sites

Kako ti se pokazala baterija?, posto jos nisam imao mogucnosti da duze testiram moju kupljenu pre dva meseca :)

 

Na zalost ni ja moju nisam testirao koliko sam zeleo, samo 4-5 nocenja ove godine. Baterije su jos uvek iste, nisam ih menjao (naravno duracell). Inace jacinu smanjim do kraja i svetlo je taman, samo po potrebi pojacam. Mislim da ovako baterije mogu da traju jako dugo.Verujem da cu ove godine imati vise prilika da je koristim.

Link to comment
Share on other sites

Kako ti se pokazala baterija?, posto jos nisam imao mogucnosti da duze testiram moju kupljenu pre dva meseca :)

zavisi u kom je modu koristis....i koliko cesto...meni ako pecam takmicenje moze da spoji dva takmicenja po 48h,posle toga baterije su sa zamenu...generalno kod tih lampi potrosnja baterija jeste mana...ali zato svetli za sve pare

Link to comment
Share on other sites

Kako ti se pokazala baterija?, posto jos nisam imao mogucnosti da duze testiram moju kupljenu pre dva meseca :)

 

Zavisi koliko ga intenzivno koristis i kojom jacinom.Ja koristim Led Lenser H7 u kombinaciji sa   duracel  baterije jer suse jako kvalitetno pokazale u trajanju,a iskreno da Kazem da lenser koristim na srednjoj jacini preko noci kad sam van satora.Rekao bi dami traje oko 20 noci.Pre Toga sam godinama koristio Petzel i moram reci daje petzel sparljiviji u trosenju baterija ali zato u obradi i perfomansama je Led Lenser mnogo bolji :pivopija1:

 

http://www7.pic-upload.de/10.01.13/knnihlel93a8.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...