Jump to content

Belocrkvanska jezera-Bela crkva


Carper 96

Recommended Posts

Šta te konkretno zanima?

Princip je isti kao i na ostalim divljim ili poludivljim vodama:PRVO NAĆI MESTO!

Pričam ti o Glavnom jezeru,mada je i na ostalim jezerima isti problem.Ima dosta mulja!!!

Kad nađeš mesto onda se potrudi da zadržiš ribu na tom mestu ili da ona tu dolazi da se hrani...

U jezeru ima šarana,amura,tolstolobika,babuške,protfiša,klena,cverglana,štuke,soma...

Link to comment
Share on other sites

Možda ranije,ima dana kada neće da jede.Što se tiče šarana on kada jede uzima na celom jezeru,ne bira.A opet kažem ti,postoji i druga strana medalje!!!!Možda je taj koji ti je tu informaciju dao ubo baš taj period.

To kod tebe može da izazove kontra efekat,nemoj misliti da je ribu baš tako lako uhvatiti.

Da li ti se desilo da na komercijali ne upecaš ništa?

Zato maksimalan pristup i pusti priče.

Prilaz obali je manje više ok.Možeš da se spustiš do vode a možeš i gore sa šetališta.Kako ti volja.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
Jel bio skoro neko u BC na pecanju vidim da je ovde zapoceta neka prica ali vezano za glavno jezero i saransko jezero ali koliko sam cuo i samo isao da vidim postoji i sljunkara( jezero sa ostrvom) i novokopano ogromno jezero....e sad pitanje je da li je neko mozda isao i da li je odande pa moze nesto vise da kaze o tim jezerima! planiram krajem avgusta da malo vremena provedem tamo....hvala unapred!
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Pozdrav svima,

Letos sa bio u beloj crkvi 10 dana na glavnom jezeru od tih deset 7 sam proveo pored rod poda. trece noci dobijam jednu ribu od 3kg i to je to za 7 dana. sto naravno nije bio slucaj pre tri god kada smo ja i drugar svako vece dobijali po 7 ili 8 komada/ ne vece od 5 kila/ . TAMO RIBA LETI JEDE NOCU DANJU IMA MNOGO PEDALINA PA JE NEMOGUCE PECATI. JA PECAM U UVALI NA SAMOJ SREDINI TE UVALE SAM SONAROM NASAO PLATO NA KOME NEMA MULJA I TU DOBIJAMO RIBU.SVE SARANE KOJE SMO UPECALI SMO NARAVNO VRATILI STO NIJE SLUCAJ SA OSTALIM PECAROSIMA ,PA MI NORMALNI ZBOG TAKVOG NJIHOVOG PONASANJA VATAMO JEDNU RIBU U 10 DANA.AKO MESTANI NE PROMENE LOSU NAVIKU NECE VISE UOPSTE BITI RIBE .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima,

Letos sa bio u beloj crkvi 10 dana na glavnom jezeru od tih deset 7 sam proveo pored rod poda. trece noci dobijam jednu ribu od 3kg i to je to za 7 dana. sto naravno nije bio slucaj pre tri god kada smo ja i drugar svako vece dobijali po 7 ili 8 komada/ ne vece od 5 kila/ . TAMO RIBA LETI JEDE NOCU DANJU IMA MNOGO PEDALINA PA JE NEMOGUCE PECATI. JA PECAM U UVALI NA SAMOJ SREDINI TE UVALE SAM SONAROM NASAO PLATO NA KOME NEMA MULJA I TU DOBIJAMO RIBU.SVE SARANE KOJE SMO UPECALI SMO NARAVNO VRATILI STO NIJE SLUCAJ SA OSTALIM PECAROSIMA ,PA MI NORMALNI ZBOG TAKVOG NJIHOVOG PONASANJA VATAMO JEDNU RIBU U 10 DANA.AKO MESTANI NE PROMENE LOSU NAVIKU NECE VISE UOPSTE BITI RIBE .

 

Probaj soma!

Ima ga mnogo a slabo,skoro niko ga ne peca.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...