Jump to content

Takmicenje U Preciznom Zabacivanju


Recommended Posts

E Gricko moj,dobri druze.

Mozda bi to i uspelo sto planiras ali ima jedan problem.

Onda bi trebalo dokasti na delu ono sto se prica,znas ja kad zabacujem na nasem terenu menjaju putanju avionima da nebi neki srusio ako mi pukne najlon :)

Po mogucnosti da bude spod stap ,jebiga ipak je to osamdeset metara,ha ha u pravu je Sevcenko.

Ja bih se rado prijavio ali sve se nadam necu biti tu,nadam se jos od sredine januara ;)

Ako kojim slucajem budem tu racunaj na mene.

 

I samo jos jedno pitanje hoce se to gadjati na livadi ili na vodi,ja bih dao predlog ako moze da nude na vodi.

I naprimer ako bude dvojica ili trojica koji pogode onda da se pomera po deset metara dalje.

Pa ako kojim slucajem pogodi se i na sto metara,odaljiti jos malo pa gadjas dok prvi nepogodi, naprimer

Link to comment
Share on other sites

E Gricko moj,dobri druze.

Mozda bi to i uspelo sto planiras ali ima jedan problem.

Onda bi trebalo dokasti na delu ono sto se prica,znas ja kad zabacujem na nasem terenu menjaju putanju avionima da nebi neki srusio ako mi pukne najlon :)

Po mogucnosti da bude spod stap ,jebiga ipak je to osamdeset metara,ha ha u pravu je Sevcenko.

Ja bih se rado prijavio ali sve se nadam necu biti tu,nadam se jos od sredine januara ;)

Ako kojim slucajem budem tu racunaj na mene.

 

I samo jos jedno pitanje hoce se to gadjati na livadi ili na vodi,ja bih dao predlog ako moze da nude na vodi.

I naprimer ako bude dvojica ili trojica koji pogode onda da se pomera po deset metara dalje.

Pa ako kojim slucajem pogodi se i na sto metara,odaljiti jos malo pa gadjas dok prvi nepogodi, naprimer

za sada ovako,pa ce mo videti

Link to comment
Share on other sites

pa i ti si poslao post u radno vreme,da nije i tebi dosadno,verovatno se ubi od posla :good:

Bolje da se uozbiljite malo ;) i razmislite o tom takmicenju u (preciznom zabacivanju) i ako hoces da to zazivi bolje je da se ljudi tekmice paralelno i u Daljini Zabacaja....pa ko gde vidi sebe.Ima onih koji pucaju od snage a ima i tehnicara :pivopija1:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bolje da se uozbiljite malo ;) i razmislite o tom takmicenju u (preciznom zabacivanju) i ako hoces da to zazivi bolje je da se ljudi tekmice paralelno i u Daljini Zabacaja....pa ko gde vidi sebe.Ima onih koji pucaju od snage a ima i tehnicara :pivopija1:

:Megashock sta reci naucio narod da samo drugima daje savete

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

do sada ima prijavljenih 11 takmicara,ali posto vise ne postoji opcija EDIT ne mogu da stavljam svakog pojedinacno.Uglavnom 11 prijavljenih,ako je jos neko zainteresovan neka se javi na br,tel.Nekima ovo ne odgovara sto ima prijavljenih ali sta se moze 8P

Link to comment
Share on other sites

do sada ima prijavljenih 11 takmicara,ali posto vise ne postoji opcija EDIT ne mogu da stavljam svakog pojedinacno.Uglavnom 11 prijavljenih,ako je jos neko zainteresovan neka se javi na br,tel.Nekima ovo ne odgovara sto ima prijavljenih ali sta se moze 8P

E to je vec nesto,sada vec postoji mogucnost da cu doci u situaciju da mozda moram i dvaput da zabacim :)

Jos devetorica raspolozenih koji ce uporedo pecati takmicenje i bice super...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

samo da podsetim ,posto se kup pomera za nedelju dana ,tako i ovo takmicenje se pomera za 23-03

Zao mi je sto je visa sila pomerila ovaj termin, ali vec sada mi je vise nego izvesno da necu moci ucestvovati tog datuma. Najmanje sto mogu da ucinim je da posaljem novac a bice i neko voljan da zabacuje, tako da moja prijava ostaje.

Zalije meni sto necu moci da vidim i slikam atmosferu :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...