Jump to content

Multimino


Recommended Posts

listajuci forum video sam da su se ljudi zalili na "kvalitet" multimina zadnjih sezona tj da vise nije onako taman vec da je obojen blago crveno-narandzastom bojom

na to prvo sam reagovao misleci da preterujete ali sada zadnji put kad sam kupio multimino stvarno je bledji i redji a ondak sam pogledao ovaj video i potvrdio vasu teoriju da je nakad bio taman izmedju crne i crvene boje

na 03:17 se lepo vidi boja u spricu :shok: :shok: :shok: :shok: :shok: nisam valjda 3 godine davao pare za multimino koji je 50/50 razvodnjen ili jos gore mozda uopste tu nema multimina........................................................................................................................... poslao sam nutri email o tome i da mi posalju njhovu sliku multimina (tecnosti) pa jedina opcija da nisam bacao pare je ta da su menjali recepturu i da na slici bude bledo crvena tecnost :a054: :a018: :a018: :a018:  od sada kupujem samo u onako plastificiranoj boci kontam da cu se svesti na promotl L i atractamino i the tonic od SBS-a

Link to comment
Share on other sites

upravo mi je stigao mail or nutre ...

profile_mask2.png
Nutrabaits@aol.com
10:38 PM (1 hour ago)
cleardot.gif
 
cleardot.gif
cleardot.gif
to me
cleardot.gif
 
Good Evening
I can confirm that one of the raw materials we use in Multimino changed in colour and viscosity about three years ago, but I can guarantee you that the recipe we use and the quality of the product remains unchanged.
 
Many thanks
 
Bill Cottam
 
pa ti reci kad ti bil kotam licno kaze da nisi bacao pare 3 sezone unazad :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Doneli mi proshle godine nutramino iz Srbije kako nisam bio zadovoljan jer koristim nutru neznam koliko godina narucio sam iz engleske.O betainu sam vec napisao.Dali je fama il price il neznam shta jedno znam.

 

Razlika izmedju onog sa engleske i ovog je ogromna.Samo shto posipas na prstima se odma oseti.Miris je razlicit.boja je isto.

Shto se tice GLM poklonio sam moj rottu pa on zna koja je razlika izmedju engleskog i ovog nasheg.

 

Radi informacije solar je promjenio poklopce na flashicama i to josh krajem 2012.Sad nemozesh da otvorish flashicu a da se neprimjeti.Bilo je dosta pisama izmadjarske,rumunija,MK i Srbije.

 

E sad dal je stajao u engleskoj na polici tri godine to neznam,teshko i da poverujem.Medjutim svaki proizvodjac hvali robu da bi shto vise prodao.Da ima razlike ima i to ogromne.U MK skro svi uzimaju iz bugarske gde je skuplje il iz engleske.

 

Josh nesto iz engleske nemirishe na cranbery :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Al i filozofiramo a pola nas pojma nema niocemu nego negde procita pa prodaje pamet,ribolov nije nuklearna fizika da bi jedan drugome srali kako nema neko  pojma.Ma hebem ja to sve. ja volim da pecm i pravicu mamce kako ja mislim da je ok a sta ce ko da kaze uff. Brate evo samo sto ne pobacim.

Ljudi zajebite tudja misljenja kako nesto nevalja, nego kupite dobra da ispravite svoje greske  mada i to nemorate. Pecajte radi uzivanja a ne radi toga sta ce neko da misli o vasem mamcu ,priboru,taktici,spodu itd.....Bistro !!!!!!!!!!!!!!!

Uzivaj dok pecas!!!!!!!!!!!! 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Al i filozofiramo a pola nas pojma nema niocemu nego negde procita pa prodaje pamet,ribolov nije nuklearna fizika da bi jedan drugome srali kako nema neko  pojma.Ma hebem ja to sve. ja volim da pecm i pravicu mamce kako ja mislim da je ok a sta ce ko da kaze uff. Brate evo samo sto ne pobacim.

Ljudi zajebite tudja misljenja kako nesto nevalja, nego kupite dobra da ispravite svoje greske  mada i to nemorate. Pecajte radi uzivanja a ne radi toga sta ce neko da misli o vasem mamcu ,priboru,taktici,spodu itd.....Bistro !!!!!!!!!!!!!!!

Uzivaj dok pecas!!!!!!!!!!!! 

kakve ovo ima veze sa tim da se kod nas prodaje fals roba

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Na osnovu boje i gustine donosite sud da li je nesto original i fals?!!! Kao prvo niko ne zna tacan sastav aminokiselina i hemijskih jedinjenja koje se nalaze u bocici,tj njihov odnos i sastav. Aminokiseline (kompleksi) su aminokiseline i kraj,nebitno je da li je proizvodjac Nutra,Sbs,CCMoore itd. Neko koristi jednog proizvodjaca neko drugog. Pecajte ljudi i uzivajte. Samo provodite sto vise vremena na vodi pa ce i taj svetliji multimino da peca. Pogledaj dokle je to otislo da lik iz Engleske narucuje multimino. Znas ti da li je u Srbiji fals a u engleskoj original. Pobratime pecaj i uzivaj,ne glumi hemicara :) !
Link to comment
Share on other sites

Multimino je zaista jedan od najboljih tecnih dodataka boili.Osnovni sastojak mu je PPC koji ima tu karakteristicnu narandzastu boju,za sve drugo vas bas briga,PPC se koristi u humanoj medicini za ubrzavanje metabolizma i poboljsanje apetita,dokazano je da isto dejstvo ima kod svih zivotinja.Postoji jos par proizvoda koji su u rangu multimina a manje kostaju...

 

http://www.innovatebaits.co.uk/store/index.php?productID=268

http://www.velobaits.co.uk/liquids/liquid-food/minamino-250ml

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...