Jump to content

Zakljucavanje Topica


Recommended Posts

Jedno pitanje za Moderatore i Administratore.

Poznato je da su neke nase kolege sa naseg sajta i nase drzave, testeri u Masterbihu.  Poznato mi je da je reklamiranje proizvoda , firmi itd zabranjeno, naravno u cilju da bi se nas sajt na osnovu reklame financirao.

Kao prvo vrbovani smo, upravo ovde preko naseg sajta. Kada je Igorcarp postavio pitanje, o iskustvu sa Masterbih, proizvodima, niko nije postavio reklamni link, od firme. Znaci samim tim nije reklamirana, nego su ribolovci odgovorili na upit, jednog ribolovca o kvalitetu necijeg proizvoda. Mogao je da bude bilo ciji MB,Solar, SBS itd.

Topik je zakljucan, dali zato sto nekome nesto neodgovara ili mozda sto oni nisu nasi ili mozda zato sto nisu platili reklamu na nasem sajtu.

E sad moje neznanje malo ako ste voljni, da razbistrite. Kako se postavljaju Kordini  noviteti, Centurijevi stapovi novi Shimano prizvodi Solarovi i SBSovi noviteti. Jel oni placaju reklamiranje i odrzavanje sajta, ili je mozda neko, blizak sa vlasnicima doticnih firmi, pa im se nezakljucava Topic?

Ili se ovde radi o nekim predrasudama. Mozda sam ja samo neupucen.

 

Unapred vam mnogo hvala na odgovoru, ali samo molim vas da nebude provokanatan, da nebi opet nastale silne debate.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Quote

Jedno pitanje za Moderatore i Administratore.

Poznato je da su neke nase kolege sa naseg sajta i nase drzave, testeri u Masterbihu.  Poznato mi je da je reklamiranje proizvoda , firmi itd zabranjeno, naravno u cilju da bi se nas sajt na osnovu reklame financirao.

Kao prvo vrbovani smo, upravo ovde preko naseg sajta. Kada je Igorcarp postavio pitanje, o iskustvu sa Masterbih, proizvodima, niko nije postavio reklamni link, od firme. Znaci samim tim nije reklamirana, nego su ribolovci odgovorili na upit, jednog ribolovca o kvalitetu necijeg proizvoda. Mogao je da bude bilo ciji MB,Solar, SBS itd.

Topik je zakljucan, dali zato sto nekome nesto neodgovara ili mozda sto oni nisu nasi ili mozda zato sto nisu platili reklamu na nasem sajtu.

E sad moje neznanje malo ako ste voljni, da razbistrite. Kako se postavljaju Kordini  noviteti, Centurijevi stapovi novi Shimano prizvodi Solarovi i SBSovi noviteti. Jel oni placaju reklamiranje i odrzavanje sajta, ili je mozda neko, blizak sa vlasnicima doticnih firmi, pa im se nezakljucava Topic?

Ili se ovde radi o nekim predrasudama. Mozda sam ja samo neupucen.

 

Unapred vam mnogo hvala na odgovoru, ali samo molim vas da nebude provokanatan, da nebi opet nastale silne debate.

 

 

PITANJE NA MESTU !!!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ja sam neutralan i mozda nemam prava na odgovor ali ljudi ovo je komercijalni sajt, a nemoj da uporedjujete brend poput solara,korde century sa nekim ko tek pokusava da se probije na trziste pa cak ne da se probije nego ispituje svoj kvalitet preko vas ,pa ima dole komercijalna soba koja se isto placa . ljudi ili firme koje nisu bred poput ovih navedenih moraju da plate da se klate. 

Link to comment
Share on other sites

Prikljucio bi se temi sto je Dare pokrenuo i slazem se da je u pravu za svoj post.Ako je ovde ne komercijalno,izvinite a sta bi mogli da pisemo npr znate one roze pop ap boile stavite na udicu ili bolji je onaj crni stap ili sator onaj zeleni itd.Ne razumem nekad pojedine postupke moderatora i  kad su trebali da sankcionisu i brisu zajebanciju na bilo koju temu,nisu bili prisutni.

 

Ja nisam test ribolovac od MB ali me strasno interesuje kakva je to boila i sta imaju u ponudi jer je nesto novo i koliko znam pokazala se  dobro.I sad ako ne cujes iz prve ruke od test ribolovca, sto treba da nam je cast da ih imamo ovde i kazu realnu sliku,gde bi trebao da se mlatim po raznim forumima gde pisu ljudi koji nemaju ni p od pecanja,cast izuzecima.Nemojte kvariti ono sto imamo a mogu konstatovati da je sve manje dobrih pisanja za pocetnike koji dolaze na ovaj forum.Bas sam upoznao mlade sarandzije koji su sami uvideli da nema sta da im se kaze sem neka sala ili imas na post taj i taj i kraj.Uvek ima neko novo pitanje,tako da mnogi koji znaju vise i ne pisu ovde.

Pozabavite se vise kvalitetom na forumu a jedna od dobrih tema je zakljucana a mnoge su otisle u off jer su moderatori zatajili.

 

Moj predlog,svaki post koji nema veze sa temom treba da se obrise odmah ili u najbrzem veremenu od strane moderatora a tamo gde se vodi konstruktivan rasprava podrzati ljude da iznesu svoj stav ili iskustvo.

 

Moja podrska  svim ljudima dobre volje!

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Jedno pitanje za Moderatore i Administratore.

Poznato je da su neke nase kolege sa naseg sajta i nase drzave, testeri u Masterbihu.  Poznato mi je da je reklamiranje proizvoda , firmi itd zabranjeno, naravno u cilju da bi se nas sajt na osnovu reklame financirao.

Kao prvo vrbovani smo, upravo ovde preko naseg sajta. Kada je Igorcarp postavio pitanje, o iskustvu sa Masterbih, proizvodima, niko nije postavio reklamni link, od firme. Znaci samim tim nije reklamirana, nego su ribolovci odgovorili na upit, jednog ribolovca o kvalitetu necijeg proizvoda. Mogao je da bude bilo ciji MB,Solar, SBS itd.

Topik je zakljucan, dali zato sto nekome nesto neodgovara ili mozda sto oni nisu nasi ili mozda zato sto nisu platili reklamu na nasem sajtu.

E sad moje neznanje malo ako ste voljni, da razbistrite. Kako se postavljaju Kordini  noviteti, Centurijevi stapovi novi Shimano prizvodi Solarovi i SBSovi noviteti. Jel oni placaju reklamiranje i odrzavanje sajta, ili je mozda neko, blizak sa vlasnicima doticnih firmi, pa im se nezakljucava Topic?

Ili se ovde radi o nekim predrasudama. Mozda sam ja samo neupucen.

 

Unapred vam mnogo hvala na odgovoru, ali samo molim vas da nebude provokanatan, da nebi opet nastale silne debate.

Slazem se Dare sa tobom ..ipak niko nije od ljudi testera napravio problem i kada je on nastao  i neko napisao silnu nebulozu nije se dalo prostora za odgovor koji bi bio potkrepljn cinjenicama....vec je tema zakljucana..a ostale gluposti nabisane i pljuvano po necijoj firmui..trebalo je co post onda obrisati i kraj...

A covek je samo na pocetku trazio misljenje...kao da je pitao i z bilo koju firmu....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

REKLAMA IMA DA SE PLATI I KRAJ PRICE!!!

Evo cist primer posta koji treba da bude izbrisan!!

 

Zasto?

 

Pa zato sto je skroz destruktivan i neobjasnjen.Mislim da se ovakvim komentarima treba stati na put jer 100% vode topic u off.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pitajte ljude koji su spominjali neke druge mamce na njihovom forumu kako su prosli,mislim da je Sremac jedini prosao s banovanjem,vecina trajno izbacena s "foruma",ne postoje drugi brendovi,prodavnice,"jadni uvoznici" a o pravim sarandzijama da ne pricam...danas kad se vrnem s pecanja postavicu vam 3 slike da vidite o kakvom forumu "jake" firme se radi,ubedjen sam da ne postoji forum koji je tako nisko pao!a posto vidim da iskljucivo mene love kojekude (vidi se u "tajnom dijelu"),nemojte brinuti,imam ja Facebook stranicu koja se cita naveliko :D :D :D...ovde mogu biti spokojni radi dobra ovog izuzetnog foruma!
Link to comment
Share on other sites

Ovde za svaki postupak treba da se pise elaborat. Zasto x postova za oglas, zasto ovo, zasto ono...Zasto je reklama reklama, zasto nije, zasto se sajt urotio protiv pojedinca..

 

 

I ova tema ide u lock. Bez obrazlozenja ovaj put

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...