Jump to content

Pomoc Preporuka Za Stap


Recommended Posts

koje nove stapove 3.90  3.5 lb prvi sprovodnik 50 bi mi preporucili do 250 e po komadu koje bi upario sa shimano bblc masinicom .pecam iskljucivo na komercijalnim vodama , da mogu da bacam 100-120 m, da nije mnogo tvrd na ribi a naravno i da su izdrzlivi

Link to comment
Share on other sites

Ja sam imao Focale 3,90 3,5lb i nikako mi nisu odgovarali. Uzeo sam ih bas zbog toga, na preporuku i na kraju prodao. Ne znaci da tebi nece odgovarati ali je poenta da negde malo vitlas sa stapovima pa na osnovu toga doneses zakljucak.

Pl vrh za te novce ali sve zavisno od toga kome kako legne.

Najbolje je da ako imas prilike probas nekoliko stapova, kupovati stap na preporuku uopste nije preporucljivo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Moj bata Zoki iz tima kupio tribale tih karakteristika takodje upareni sa lc-ima kaze da je prezadovoljan na osnovu jednog izlaska na vodu i da savrseno baca i daleko, za ostalo ce vreme pokazati! Umalo da zaboravim platio je jeftinije!

Link to comment
Share on other sites

koje nove stapove 3.90  3.5 lb prvi sprovodnik 50 bi mi preporucili do 250 e po komadu koje bi upario sa shimano bblc masinicom .pecam iskljucivo na komercijalnim vodama , da mogu da bacam 100-120 m, da nije mnogo tvrd na ribi a naravno i da su izdrzlivi

Harisson baliste. Mozes i 3.90, 4lbs i takav je mnogo meksi od konkurencije a ide mnogooo daleko

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ja bi ti dao predlog da kupis prologic t-carp 13 3.5lb i to 6 kom (3 za mene 3 za tebe)  i jos ti i kusur ostane  :yahoo:  :rofl:

Ja posedujem ove stapove , druga sezona sa njima brukica stapovi i jos ih imas na akciji u carpologiji :D  :yahoo: jes da nisu 250evra , ali mogu da pariraju i sa nekim skupljim stapovima , tj. kolko para toliko muzike ovde je slucaj kolko para dobijes vise muzike  :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...