Jump to content

Petak


vladaBG

Recommended Posts

Vidim niko nista ne pise o sutrasnjem danu,a sutra se desava jedan jako veliki nadam se i lep dogadjaj....

daj da cujemo,predvidjanja,analize,ocekivanja,jel ima nekih posebnih priprema pred mec,neko celodnevno zagrevanje.... :)

ja se iskreno nadam kao i svaki patriota da cemo da se vratimo sa 3 boda,mada ni nereseno ne bi bila katastrofa a sa porazom po svoj prilici smo zavrsili sve price....

 

tako da napred nasi 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Upravo tako najbitnije je da se mec odigra svih 90 minuta da sve prodje bez vec dobro poznatog scenarija a reultat je manje bitan pobedice bolji ali naravno da svako od nas ocekuje da e nasi momci malo potrude pa da slavimo pobedu :pivopija1: :a026: :pivopija:

Link to comment
Share on other sites

Stvarno smo cudan narod,prvo gajimo NEREALNA ocekivanja da cemo izuti Hrvate na sred Maksimira sa timom koji ima 20 i koju god u proseku i kad se to normalno ne dogodi onda opleti po tim istim koje smo predhodni dan dizali u nebesa!

Rezultat ove utakmice je cista realnost,Hrvati imaju iskusan uigran tim i igrali su kod kuce i ovo je realan rezultat. BZV je to sto su golove dali iz nasih bas flupih gresaka ali i to se desava! Mozda je Miha mogao da isforsira par iskusnijih igraca koji bi mogli da nose ovaj tim ali sta je tu je! Idemo dalje!

Link to comment
Share on other sites

Gorance,

Na zalost svih nas, mi (kao "fudbalska nacija") nemamo NISTA!!!
Ni savez, ni selektora, ni igrace, ni taktiku, ni igru... NISTA!!!

Imamo samo (njihove pojedinacne) licne interese, koji opet na NASU zalost, dovode do utakmica kao sto je bila sinoc, i na tome se prica zavrsava!

Link to comment
Share on other sites


Manje vise ja to znam ali ne zelim da prihvatim kao realnost,ti si vise upucen u tu temu i verujem ti da je tako. Ali sta se novo saznalo posle utakmice sa Hrvatskom? Nista sve je isto kao i pre,hocu da kazem da se znalo za probleme u nasem FS Srbije i pre utakmice ali su skoro svi bili ubedjeni da ce se desiti čudo i da cemo oduvati Hrvate,i kad se čudo naravno nije desilo ajmo sad da popljujemo igrače koji su po meni najmanje krivi!! Nasa posla!

Link to comment
Share on other sites

ko iole i ameterski (ko vecina nas) razume u fudbal nije ocekivao da cemo da isteresemo hrvate u sred zagreba,optimisti medju kojima sam i ja su se nadali da imamo neke sanse iz nekog kornera,prekida,slobodnjaka....
meni je naj krivlje sto smo izgubili a nismo bili nadigrani,primili dva gola bez sanse....

u Srbiji 8 miliona selektora,ali ne verujem da je niko od tih selektora ocekivao Radovanovica u prvoj postavi,a o Stevanovicu da ne pricam uopste...

mada kazu da je stevanovic morao da igra jer je njegova lopta.... :)  :)

Link to comment
Share on other sites

@ Goranbilly

 

Ne pljujem ja nikoga, ponajmanje igrace, jer na kraju krajeva, oni su najmanje krivi sto su se tu zatekli! Vecina njih, ni krivi ni duzni su upisali po jos jedan nastup za reprezentaciju!!!

Ja samo kazem, da je i fudbal kod nas, na istom nivou kao i sve ostalo...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...