Jump to content

Paypal Konacno U Srbiji


berisic

Recommended Posts

  • 6 months later...

Postovanje drustvo,

 

Neznam dokle je stiglo sa Paypal u Srbiji,ali bih ipak zeleo upozoriti sve korisnike Paypala da u poslednje vreme kruze sve vise laznih E-mailova po internetu .Kriminalci pokusavaju na taj nacin sto vam salju mail sa sapstenjem kao daje neko pokusao da vam hakuje acount kog ste otvorili na paypalovoj stranici kad ste se registrovali ali dasu na vreme primetili i sprecili hakovanje ali dabi za svaki slucaj hteli da obnove registriranje acounta tako da vam salju obrazac da ispunite sa vasim podacima i paswortom pa da posaljete na zad na njihov mail.Ako dobijete takav mail nikako se ne upustajte u takve lazi nego taj mail posaljite do Paypala da ga provere i da vam odgovore nazad sa dali je istinit ili nije taj E-Mail sto je u najvise slucajeva neistinit i lazan.Nakon toga PayPal preuzima svoje korake u iztrazivanju laznih mailova itd...

 

Ovo vam pisem dabih vas upozorio jer sam i ja dobio vise puta takve mailove na koje ja nisam odgovarao nego sam ih poslao do PayPal i trazio dami jos jednom potvrde taj njihov mail dabih bio siguran daje to od njih sto se uvek ispostavilo da su lazni E-mailovi.

 

Toliko za sad od meine pozdrav i zelim vam ugodan vikend :pivopija1:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...