Jump to content

Početnik Sarandzija


Recommended Posts

Pre svega da se prestavim . Ja sam mlad pecaros sa ne bas tako puno iskustva sa saranskim ribolovom. Pretrazivao sam internet malo ne puno,gledao pribor,cene,savete. Imam devoju dugo,planiramo brak tako da moracu da izbacim kafane,alkohol itd . Sta mi ostaje nego pravo uzivanje vikendom na vodi i pecanje. Zanima me sve u vezi saranskog ribolova isto tako i lova na amura. Znam sve otprilike sta kako u teoriji na praksi za sad jos uvek nista. Tako da pre svega ce me zanimati pravi odabir stapova,masinica,najlona,udica,boili ...znam da neki ljudi ovde mogu me smatrati neznalicom ali opravdano zato me sve i zanima,niko se naucen nije rodio :) i da jako me zanima da li se tako zove ja mislim meč pecanje. Stap,masinica plovak, bolonjez sta vec ne znam izvinite :)) ali ocu dda se upustim u ovu pravu pricu i da skrozu 5-6 godina znam dosta o ribolovu i da istinski uzivam u njemu :) hvala kolege pecarosi od pocetnika :)
Link to comment
Share on other sites

Vec kad steti novcaniku da ne steti jetri i tako dalje .) inace vinjak kolu derem :D hahaha hvala koleza. Valja cu ovde snaci se za pocetak sta mi treba sta kako dok se ne uhodam,valda ce ljudi pogledati post ili sta vec ne znam bas sa forumima sam nepoznat ali oke snacu se.
Link to comment
Share on other sites

Dobar dan dobri ljudi,jedva sam cekao da mogu opet da stavim post. Jel ste danas na pecanju verovatno uzivate bas vas briga. E ovako. Ja sam iz Novog Sada tako da pre svega me zanima da li ima neko dobro saransko udruzenje da se uclanim? Sto se tice odgovora na pitanje koliko imam para,pa sad..verujem da kao pocetniku ili treba mi 3 saranska stapa. Gledao sam cene i sta ja znam. Kontam da stap od 50e i od 80e ne mogu da se porede a moj neki prag tolerancije sa parama je tu do 80e za stap ili masinicu. Pa polako bolje da kupujem kvalitetne stvari nego krš jel tako. Nisam fenser tako da me ne zanima izgled pribora nego kvalitet i izdrzljivost.
Link to comment
Share on other sites

Dobar dan dobri ljudi,jedva sam cekao da mogu opet da stavim post. Jel ste danas na pecanju verovatno uzivate bas vas briga. E ovako. Ja sam iz Novog Sada tako da pre svega me zanima da li ima neko dobro saransko udruzenje da se uclanim? Sto se tice odgovora na pitanje koliko imam para,pa sad..verujem da kao pocetniku ili treba mi 3 saranska stapa. Gledao sam cene i sta ja znam. Kontam da stap od 50e i od 80e ne mogu da se porede a moj neki prag tolerancije sa parama je tu do 80e za stap ili masinicu. Pa polako bolje da kupujem kvalitetne stvari nego krš jel tako. Nisam fenser tako da me ne zanima izgled pribora nego kvalitet i izdrzljivost.
Link to comment
Share on other sites

Poklonicu ti taj shit od knjige ako zelis da ne bacas pare bezveze .....

Kakvom li se robom Ti uradis na jutru Limare  :D 

 

Covjek je rekao da je pocetnik i neke osnovne smjernice moze bas da nadje u ovoj knjizi. A knjiga nije shit uopste .... 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...