Jump to content

Bistro Ribolovci,sarandzije


Recommended Posts

Dobar dan,ja sam Sarandzija Pocetnik pokusavam da igram po pravilima ovde tako da su sva moja pitanja u vezi ribolova na topiku pitanja za pocetnika tj kutak. Pa ako nekog ne mrzi nek baci pogled tamo pa da diskutujemo,pricamo ako Bog da i nekad zabacimo negde zajedno. Pozdrav iz Novog Sada Od Saše
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Bisto ribolovci. kako ste mi,sta ima ? jel pecao neko skoro na DTD amura,kako radi? inace da se pohvalim pecao sam na jezeru Pekaja blizu Drvara, imao sam  sarana 3,4kg  i klenova  do 1Kg na svinjsku i pilecu dzigericu i crva iz drveta.  takodje pecao sam pastrmku na sistem 3 musice i na kraju najlona/flaksa tako bosanci kazu za najlon bocica od kapi za oci , i klena fiksno na plovak udica 8 ja mislim na nekog moljca sto se vadi iz vode zivi ispod kamena,klenovi tako do 100g max.  I da jos me zanima da li slucajno mozda neko iz NOVOG SADA moze da mi izadje u sustret i proda mi knjigu Kresimira Kurija u vezi saranskog ribolova ili ako vec nece da mi je da da je isfotokopiram toliko od mene za sada. Poz

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...