Jump to content

Koliko Za Prvi Put?


Recommended Posts

Divlja voda je sirok pojam. Recimo, da na tu vodu koju ides, ima dosta ribolovaca koji bacaju nemilosrdno, prinudjen si da bacis vise. Ali ja recimo kad idem na divlju vodu,(jezero)  po stapu, ili sistemu, bacim po saku dve niz najlon do mamca.

Nekad, kad me mrzi da razvlacim, ja ili iskobram 0.5kg boila ili ako pecam na spod bacim 5-6 raketa do markera, ali mi prica sa raketom odlozi javljanje ribe sigurno pola dana do dan.

Ima dosta ribolovaca koji bace odmah 5kg necega pa i vise, (ja to negodujem) ali samo sopstveno iskustvo i praksa a i sama voda i kolicina ribe koja se u toj vodi nalazi, ce te uputiti na kolicinu hrane koja ti treba za pecanje.

Ja na pet dana pecanja ponesem 5-7 kg boila ili 5-6kg spoda. Ako u toj vodi ima mnogo sitne ribe, izbegavam spod sa sitnim zrnevljem, jer uvek mi je primarno i duze cekanje krupnije ribe.

Link to comment
Share on other sites

Spod ili to je mesto na kom bacam hranu,blizu mi je na 15m ima ribe to znam da ima to je kanal dtd,ne bi da bacam odma po kilu po malo cu recimo na dva dana pola kile pa cu videti sta i kako,inace nema puno pecarosa kod mene na mom delu kanala ai svako ima svoje mesto
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 7 months later...
  • 3 weeks later...
3,60,3lb i ta Spro masina ali ona braon boje,posto sam video da ima takva i crna...jedan zaista solidan i jako lep komplet koji za relativno male pare daje mnogo lepu muziku,drugar kojem sam to prodao nema nikakvih problema ni dan danas....
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...