Jump to content

Fox Horizont I Horizont Xt 13Ft 3.5Lb


Dax

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Veruj mi da nisi pogresio sa izborom, imam predhodne modele horizonta fx3, pecam sa njima 3god. i nemam nikakvih zamerke, Odradjuju odlicno svoj deo posla sto se tice daljine i to bas na zahtevnim vodama gde to stvarno treba( zajarki, finzula). A verujem da je xt jos usavrseniji stap. i samo jos nesto horizont xt nemas u 3,5lb nego od 3-5 oz (unzen) To je nesto izmedju 85 i 140g.

 

Zelim ti puno ribe i lepih drilova sa njima i da te sluze 100godina!! 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Veruj mi da nisi pogresio sa izborom, imam predhodne modele horizonta fx3, pecam sa njima 3god. i nemam nikakvih zamerke, Odradjuju odlicno svoj deo posla sto se tice daljine i to bas na zahtevnim vodama gde to stvarno treba( zajarki, finzula). A verujem da je xt jos usavrseniji stap. i samo jos nesto horizont xt nemas u 3,5lb nego od 3-5 oz (unzen) To je nesto izmedju 85 i 140g.

 

Zelim ti puno ribe i lepih drilova sa njima i da te sluze 100godina!! 

 

 

 

Jeste 3-5 oz

Link to comment
Share on other sites

Stapovi odisu kvalitetom,rado bi ti pomogao kolega ali nesam skolovala :-D ....ako te zainteresuje jedan drugi model pruzicemo pomoc :)

Limar daj neku informaciju o Fox Xtreme 13ft 3,5lb ....kakvi su? Da li su mnogo ostri? Kako se ponasaju na ribi? Imam ponudu da ih uzmem ali ih nisam video niti pecao na njih...Hvala

Link to comment
Share on other sites

Ja ga bas zbog te drske i volim  :good: .......inace je kvalitetniji i funkcionalniji od ogromne vecine stapova koji se kod nas pojavljuju...

u kom smislu funkcionalniji? Bacacki i tvrdji ili ima dusu, tj lepo radi na ribi?

Link to comment
Share on other sites

Funkcionalan,pokriva sve..radi sve,lepo oseti ribu bilo koje velicine a kad ti treba da zabacis onda baca...vidim da imas sliku sa Mike,tamo recimo sa 0.37 najlonom sistem sa 80gr olovom i pva velicine pesnice bacas opusteno,mislim da je mesto br.11 bilo....ako budes uzeo te stapove u pocetku ce ti biti jako neobicno ali kad se nastelujes bices glavni serif  ;)

Link to comment
Share on other sites

Funkcionalan,pokriva sve..radi sve,lepo oseti ribu bilo koje velicine a kad ti treba da zabacis onda baca...vidim da imas sliku sa Mike,tamo recimo sa 0.37 najlonom sistem sa 80gr olovom i pva velicine pesnice bacas opusteno,mislim da je mesto br.11 bilo....ako budes uzeo te stapove u pocetku ce ti biti jako neobicno ali kad se nastelujes bices glavni serif  ;)

Bas na tom mestu sam pecao jedno takmicenje- druzenje na Miki...sto mislis da ce mi biti neobicno u pocetku?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...