Jump to content

Greys Platinum 13Ft 3,5Lb


Recommended Posts

Имао сам прилику да забацујем са поменутим стапом и тачно је да је веома крут и делује као спод штап а какав је на риби незнам али могу мислити... О томе нам више могу рећи Макс и чика Јамбрец! :-)

Link to comment
Share on other sites

Stap je perfektan,izuzetno jak i baca fantasticno a i na ribi je odlican. Ne gubis ribu,izuzetno lako odlepi ribu od dna i bukvalno vodis ribu gde ti hoces. Pogotovu ako pecas na vecim daljinama i u krsu.

Link to comment
Share on other sites

Kad su bili novi cena je bila oko 250 eur po stapu, al pala je cena.kako se odavno vec neproizvodi jedino da nadjes negde zaostalu robu al veoma tesko.polovni mogu biti od-do tu svako svoju robu ceni
Link to comment
Share on other sites

Kad su bili novi cena je bila oko 250 eur po stapu, al pala je cena.kako se odavno vec neproizvodi jedino da nadjes negde zaostalu robu al veoma tesko.polovni mogu biti od-do tu svako svoju robu ceni

Jane reci mi samo gde si mogao da kupis Platinume 13 3.5lb po toj ceni? Mislim na nove stapove?

Link to comment
Share on other sites

Tamo gde sam mogo I x flite + 50 za 90 funti, u engleskoj.mozdaje cena bila ona koju spominjete al za mene je reper evropa, pogotovo nemacka I engleska.vec 2009 jecena drasticno pala.sto se tice polovnih drug je sad uzo dva kom za 150 funti sa ebaya.
Link to comment
Share on other sites

A sto se lovnosti ticeisti centuri sp.ako ti stapovi imaju oset I dusu onda moj spod je parabolik.opet svako je navikao na jace il mekse stapove.greys osim xflite nema nijednog sa dusom stap.josh da mi neko kaze kako I torzion je lep stap za pecanje....
Link to comment
Share on other sites

Ja ih posedujem (13FT 3,5lb 50mm prva karika) vec duzi period, cini mi se negdje od 2007-2008, samo sto su se pojavili kod nas. Tad,koliko me sjecanje sluzi platio ih oko 350€ komad a mozda i vise. Stap ima dusu i nije krut kao Prodigy ali zato nema bacacke karakteristike kao Prodigy. To je stap za daljine do 130mt i trpi velika opterecenja,olova do 140gr i pva vrecice bez problema baca ako imas snage naravno.Sa pravom su mu dali dozivotnu garanciju jer ga prosto nemoguce slomiti Top u klasi tad. Malo pretezak ali ajd veci deo vremena provede na rod podu i za moju visinu (190cm) i duzinu ruku malo prekratak rukohvat.
Link to comment
Share on other sites

Kad me je Deša prozvao eto da se i ja priključim. Štapove sam uzeo silom prilike zato što me je Fox radio jedno mesec dana za x flite + 50 pa me zeznuo (hvala mu na tom). Inače Deša mi je nudio menjažu za iste kada se slatko isprebacivao na Basijani na drugu stranu. Da su malo teži jesu, da su jaki i malo tvrđi jesu (inače sam sa teleskopa prešao na njih onda znate koji je to osećaj bio). Međutim kada sam otišao na Kasapsku Adu i u dva navrata imao 42 udarca onda sam video šta ti štapovi mogu i kako se pravi kifla kada je prava riba u pitanju (od 5kg pa na gore). Kada rešim da uzmem nešto drugo prvo ću javiti Dejanu:)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...