Jump to content

Pomoc Oko Postavljanja Idikatora Na Camac?


Recommended Posts

mislim da je ovo extra bas za one koji hoce da montiraju indikatore na camac, ja cu ih kupiti i isporobati na prolece, http://www.carpologija.com/index.php/shop.html?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=319&c

Extra su te preckice i za pecanje sa obale....pogotovo kada udari besni divljak pa hoce stap da skoci sa pistalice...odlican izum!

Link to comment
Share on other sites

Mislim da su indikatori na tekućim vodama i teškom terenu nepotrebni.Pecao sam jedne godine sa baitrunnerima ...Kad udari u sekundi-dve ode i nekoliko metara i piši propalo...

Sale što se tiče noćnog pecanja ...Ofarbati nekoliko cm vrha bojom na bazi fosfora ili nalepi neku traku na istoj bazi.Fosfor upija svetlost i dugo drži svetlost i ako se smanji samo malo obasjaš lampom...

Ovi goalpostovi mi nešto nisu za čamac...udarac je 99% prema vodi ne u stranu tako da ako ga otrese može se desiti da čujemo samo BUĆ...A i uvek dajem kontru u stranu...

Kad pecate sa obale štapovi uvek u pravcu mesta gde je sistem pao i 25-30 stepeni prema gore...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...