Jump to content

1 na 1


Recommended Posts

zoki bolje da si ovaj skup nazvao AMATERSKI KUP RUME I OKOLINE. zar nema niko ko se naziva PROFI da dodje pa da nas nauci nesto. :rofl: :rofl:

Sta da ti kazem ocekujem i ja da se neko od :db: Profi :db: takmicara javi i uvelica skup,vidicemo ima vremena dosta a i jos 6/7 mesta. :good:

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav Zoki ja pecam, a kapiten je supruga. Imao bih par pitanja za tebe pa ako mogu odgovori. Način plaćanja kotizacije, pošto nisam nikada bio na Basiani dali postoji neki putokaz do jezera i kojim putem je najbolje doći i za one vaučere što si napisao kod koga važe. Ne moraš da me stavljaš u profi pošto se tako ne osećam jednostavno volim da pecam i da se družim sa dobrim ljudima. Pozdrav iz Pančeva.
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav Zoki ja pecam, a kapiten je supruga. Imao bih par pitanja za tebe pa ako mogu odgovori. Način plaćanja kotizacije, pošto nisam nikada bio na Basiani dali postoji neki putokaz do jezera i kojim putem je najbolje doći i za one vaučere što si napisao kod koga važe. Ne moraš da me stavljaš u profi pošto se tako ne osećam jednostavno volim da pecam i da se družim sa dobrim ljudima. Pozdrav iz Pančeva.

Pozdrav i tebi Dragane.

Basiana je u selu Donji Petrovci pored Fudbals.igralista 3/4 km od od centra Putinaca ima znak,levo ako ides od Indjije ili desno od Rume,nije komplikovano.Kotizacija moze da se plati i u(II puta)Mart/April ja znam da si ti ozbiljan covek.Vauceri su iz razloga da nije kocka i da ljudi u plasmanu uzmu ono sto im je potrebno,Nema KESA.

E sad saslusacu predloge takmicara pa cemo videti gde ce se pazariti,u svakom slucaju to ce biti prodavnice specijalizovane za Saranski Ribolov poput(Ribolovac NS Oktopus Ki CarpTrade BG RibolovacTrejd BG itd)

Basiana je Privatan revir duzina jez.je oko300m,sirina od 80 do 120 ima 14 sol.mesta lepo zatravljenih tako da nema blata nikad inace je poribljeno solidno sa 4/5 tona Sarana nema manjeg od 2kg najveci upecan 17.5 ima par vel. Amura koje jos niko nije upeco,inace ko je pratio prosle god.Ligu vido je da se tu lepo peca.

Link to comment
Share on other sites

Dosad prijavljeni Takmicari.

 

1.Sokolovic Miroslav Mnoge ucio i uveo u saranski ribolov,u godinama ali bogato iskustvo. :hi:

2.Kovacevic Bojan Mlad ambiciozan pobedio prosle godine na prvom Carp kupu Pavlovci :money:

3.Tomic Dragan Grile Veliko iskustvo jos sa Treseta zna sam(uz njega sam i sam poco bolje da sam nogu polomio :friends:

4.Stepanovic Nebojsa-Ceva Mlad a iskusan poznaje vodu drzi rekord sa najvecom ribom na Basiani :drinks:

5.Todorovic Mica Odrasto na vodi iskusan 2009 ostvario zapazen rezultat na Debeljaci :friends:

6.Grozdanic Ivica Limun Iskusan takm.vredan radilica,2010 imao dobre rezult.u timskom takmicenju. :bow:

7.Vulic Aleksa Ubedljivo najmladji takm.prosle god.imao odlicne rezultate poznaje vodu kao da se rodio na njoj. :good:

8.Milenkovic Dragan Iskusan takmicar u godinama imao odlic.rezult.na Debeljaci jos 2008 dolazi iz Panceva :drinks:

9.Bogovac Vladimir Iskusan dugo u Saranskom ribolovu poznaje Basianu dobro dolazi iz Nove Pazove :hi:

Link to comment
Share on other sites

Dosad prijavljeni Takmicari.

 

1.Sokolovic Miroslav Mnoge ucio i uveo u saranski ribolov,u godinama ali bogato iskustvo. :hi:

2.Kovacevic Bojan Mlad ambiciozan pobedio prosle godine na prvom Carp kupu Pavlovci :money:

3.Tomic Dragan Grile Veliko iskustvo jos sa Treseta zna sam(uz njega sam i sam poco bolje da sam nogu polomio :friends:

4.Stepanovic Nebojsa-Ceva Mlad a iskusan poznaje vodu drzi rekord sa najvecom ribom na Basiani :drinks:

5.Todorovic Mica Odrasto na vodi iskusan 2009 ostvario zapazen rezultat na Debeljaci :friends:

6.Grozdanic Ivica Limun Iskusan takm.vredan radilica,2010 imao dobre rezult.u timskom takmicenju. :bow:

7.Vulic Aleksa Ubedljivo najmladji takm.prosle god.imao odlicne rezultate poznaje vodu kao da se rodio na njoj. :good:

8.Milenkovic Dragan Iskusan takmicar u godinama imao odlic.rezult.na Debeljaci jos 2008 dolazi iz Panceva :drinks:

9.Bogabac Vladimir Iskusan dugo u Saranskom ribolovu poznaje Basianu dobro dolazi iz Nove Pazove :hi:

Zoki sve si lepo napisao i detaljno opisao samo jos krvnu grupu,bracno stanje,porodicno stablo.... :friends: :yahoo: salim se naravno

Link to comment
Share on other sites

valjda ce nas biti dovoljno. zoki koliko je minimalni broj takmicara da se odrzi takmicenje?

Sam izracunaj :fool: Kakav minimum jos smo u Februaru gde je Maj,zainteresovanih ima,rano je tek ce se prijavila dva igraca sa strane.Bogovac peca Ligu Revira u Maju nemaju kolo i prijavio se za dobar trening,Dragan dolazi iz Panceva,dok se usklade termini.Ocekujemo jos prijava sa strane,nebrini bice to Takmicenje u Fullu. :hi: :hi:

Link to comment
Share on other sites

Sam izracunaj :fool: Kakav minimum jos smo u Februaru gde je Maj,zainteresovanih ima,rano je tek ce se prijavila dva igraca sa strane.Bogovac peca Ligu Revira u Maju nemaju kolo i prijavio se za dobar trening,Dragan dolazi iz Panceva,dok se usklade termini.Ocekujemo jos prijava sa strane,nebrini bice to Takmicenje u Fullu. :hi: :hi:

 

Nisam ni posumnjao da takmicenje nece biti u FULLU :D .Nego cini mi se da dok si pisao da su svi amateri prijave su isle mnogo bolje. :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...