Jump to content

Spro Royalty Rt Vs Daiwa Regal


Recommended Posts

Po meni je Spro bolji stap, a i lepse uradjen. Ljubitelj sam varijante 13ft 3.5lb. Spro lepo baca, odlicno radi na ribi. Inace spro pravi jako dobre stapove u srednjoj klasi, a royalty serija je jedna od najboljih, ako ne i najbolja! Posedujem staru seriju royaltya sa bordo blankom...mislim da ne postoji sarandzija koji nije cuo za nju! Jako dobri stapovi koji kvalitetom prevazilaze cenu.

Sto se daiwe tice, moj ti je savet da zaobidjes srednju klasu...regal je skuplji od royalty-a a ne deluje mi kvalutetnije, cak naprotiv! Daiwa ima dobre modele ali koji su daleko skuplji. Odnos cena/kvalitet je definitivno na strani spro-a. Nadam se da sam ti pomogao. Pozdrav

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7-8 godina pecam na spro royality carp i ne menjam.

Svi su stapovi dobri samo kuglica moze da ne valja,ali ako vec pitas izmedju ova dva stapa samo cu ti reci da je spro bar kod mene prosao i sito i reseto i ne popusta

tako da imas toplu preporuku od mene za spro.A i sigurno ce ti i ostali ribolovci koji su imali dodira sa ovim stapom takodje potvrditi isto.

Inace ja koristim 3,6m 3lb. Ziv bio i ponovio se sa bilo kojim!!!!!! :hi:

Link to comment
Share on other sites

hvala,nadam se da cu uskoro... brat peca sa regalom i stap je skroz ok a sa royalitijem nisam imao kontakt pa se zato pitam :) mene inace zanima 3,9 3,5lb posto vec  imam komplet black widova 3,6 a treba mi nesto jace za vece vode 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...