Jump to content

Spro Super Long Cast Pro Vs Energoteam Long Cast 6000


Recommended Posts

Probano nekad davno i deluje i samo deluje dok je nova inace pocne da se ljuska farba relativno brzo i meni se desio peh pre 7-8 god da otkaze kad je najvise treba.zato sam i napisao da bi zaobiso obe i uzeo bi neke bas stare pouzdane . Nije sve u estetici i da je novo
Link to comment
Share on other sites

Ganicu koja to polovna shimano masinica moze da se uzme za 5000 din a da ima long cast spulnu?

ja mislim da decko za nove spro i energotim pita . A spro nova komad je oko 8000-9000 din. Pa mu to dodje preko 200e . I za te pare ima masine a ako vec daje recimo 150 e u svakom slucaju ima i za 150 da se nadju masine koje nemoraju da budu lc a bolje slazu najlon i dalje ce izbaciti iako nije long cast i nece zatajiti i duze ce trajati ali nije lc. Jer iako je lc a neslaze najlon kako treba letece krace sigurno.
Link to comment
Share on other sites

ja mislim da decko za nove spro i energotim pita . A spro nova komad je oko 8000-9000 din. Pa mu to dodje preko 200e . I za te pare ima masine a ako vec daje recimo 150 e u svakom slucaju ima i za 150 da se nadju masine koje nemoraju da budu lc a bolje slazu najlon i dalje ce izbaciti iako nije long cast i nece zatajiti i duze ce trajati ali nije lc. Jer iako je lc a neslaze najlon kako treba letece krace sigurno.

Ja sam video nove spro long cast za 5000din i kusur...mislim da nisi dobro informisan oko cena...ne znam gde si ti video da su 8,9000??? Zato sam te i pitao gde ima polovan shimano za 5 soma....
Link to comment
Share on other sites

Permutacija u vezi cene incognito je 9000 i nesto a super long cast je jos gora od incognito i ona je7100din sad sam proverio i to mu je skoro 200 e a za te pare ima dista boljih masina naravno polovnih. A ko sto boza kaze okume isto ima a ja bi pre polovne babunke ili ima simano str,st itd. Jedino sto nisu lc mada pre bi njih uzeo nive str nego ove dve za koje je pitao a od spro i energo reko sam spro svakako i da nekvarim temu moj odgovor je spro
Link to comment
Share on other sites

Kolega Ganic cini mi se da misli na onaj stari Spro LCS 460 a ne ovaj novi.

Stari Spro LCS 460

http://www.bistro-nis.rs/723-1813-large/spro-super-lcs-555.jpg

Novi Spro LCS 460

http://www.tamaj.pl/3340-5951-large/spro-kolowrotek-super-long-cast-pro-4000.jpg
Novi je napravljen u verziji bez baitrunnera a stari ga ima.

Ponekad se covjeku ovdje ucini da neki ovdje daju savjete o nekom priboru bez da su ga i vidjeli uopste!

Kad vec pisem ovo da napisem i svoje misljenje vezano za Spro vs Energoteam.

Uz duzno postovanje ali otkad Energoteam pravi saranske masinice i otkad je u svoj toj prici u odnosu na Spro?

Mislim da dalje ne treba.

Spro je u svakoj daljoj prici masina koju bi svakako uzeo prije masine tog nekog Energoteama.

 

Link to comment
Share on other sites

Za pecanje neznam ali za  spod   je meni vrhunska energo team   lc 9000  tri godine joj dušu vadim i želim da je  šmarlaišem ali se neda  ima trinaes ležaja konusnu špunu  od kompozita i dve metalne špulne  nikada nije zatajila  a bacam veliki spomb sa nom i nezalim je pri motanju uopšte   i traje  samo redovno podmazivanje mašina liči jako na daiwu baisier  nema  bait runer   .Spro u životu nebi više kupio Puko bait na takmičenju  pa sam amura  ručno izvlačio da bi ga spasli  Od zemlju sam  udario tri  spro mašinice sa baitom .Ovo imam koristim i koristicu http://webaruhaz.horgaszparadicsom.com/image/cache/data/orsok/e.t.longcast-500x500.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Energoteam neznam, al im'o sam oba SPRO-a. Ovaj bez bait runnera nije loš, samo brat Garic je upravu-kad su mi prvi put pokisli, sa jednog otpala farba sa zadnje strane-oljuštila se ko .... A ovaj sa bait runnerom i-juu! Nisam uspeo ni da ih prodam, nego sam ih menjao za neke tegle pekmeza..Meni je zet kupio početkom godine 3 komada ovog bez bait runnera u Madjarskoj za 100 e sva tri....

Peco malo sa feeder štapovima i prodo ih zab 10,000.00 dinara.Neću više.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Ako pricate od spro lcs sa batrunerom meni nije krcala cak i tise radi od daiwe pa mi zbog toga i nije smetalo ali sam imao defekt ipravo kad mi je riba bila na stapu otkazao mi je bait pa nije htela da mota tako da sam ribu izvuko na rukama pa je masina kasnije popravljena i ubrzo sve to prodato. Inace imam par ljudi koje znam da ih koriste ali njihovo koriscenje tri puta u godini po 5 dana nije isto sto i mojih dana na vodi godisnje. Ta je razlika kad se bira masina
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...