Jump to content

signalizatori


Recommended Posts

Ako vec ocesh taj dizajn bolje uzmi originalni sunridge(daiwa) po kome su dosta kopirali kao i ta firma koju si okacio.Za sunridge znam da su veoma kvalitetni i da su dosta izdrzljivi.Koliki je domet daljinskog i kako se ponasha to neznam
Link to comment
Share on other sites

DAX pogledaj si FOX.

Ja ti imam MX2 samnom su jako dugo prošli su i sito i rešeto ,kišu ,led zujali su i zujaće opet tako da ih mogu preporućiti svakome .

Jedne i najveća mana navodno se na rade više ali dadu se uzeti polovni.

Link to comment
Share on other sites

Moja preporuka , za te pare, sacekaj novi prologic. Ja sam uzeo seriju da kazem zadnju (dok se ovi novi ne pojave) VTSW 3+1 bezicna baza i prezadovoljan sam. Kisa rosa, minus, do sada ima nisam nasao ni jednu zamerku. Jedino kod ovog modela, kada baterije dodju blizu kraja, pisti cudno na 5min. E sad ako imas tu srecu da ti se ko i meni to bas desi oko 4h izjutra :))). Sala na sranu - extra su za te pare.

A ako mozes bez rasmiljana pazari CS. MOj prijatelj peca na CS Basic, medju prvim modelima CS i jos uvek mu rade bez greske.

Link to comment
Share on other sites

Oko 15 februara ce biti, svidja mi se max4 verzija najverovatnije cu to uzeti pa nek traje kolko traje a nadam se da necu pogresiti pri izboru, uglavnom hvala svima na savetima
Link to comment
Share on other sites

I josh neshto sve centrale poput delkima,foxa pa cak i attx imaju jednu manu.Domet im samo u ravnoj liniji.

 

Za attx ne vazi ovo,imam je i domet joj je odlichan u svim uslovima i shto je vaznije odziv je brzi od svih drugih.

Link to comment
Share on other sites

Za attx ne vazi ovo,imam je i domet joj je odlichan u svim uslovima i shto je vaznije odziv je brzi od svih drugih.

 

Domet ATTx V2 je deklarisan na 500 metara probao na terenu vata signal preko 500 metara. A kada spavaš a ona zapišti budi iz mrtvih.

Link to comment
Share on other sites

Isto jako dobra stvar kod attx baze je da memorise zadnji alarm koji je radio (tj. pritiskom na prekidac pali se dioda koja odgovara zadnjem aktiviranom alarmu).Baza ima alarm istrosenosti baterije.
Link to comment
Share on other sites

Ne vata svugde.Idi na pelagic od jednog do drugog boxa pogotovo sa 25-26 nevata samo ako si gore,onda sa 2 do 6 ima ne vishe od 300 metara vozdushne prave linije opet ne vata.Neznam kako ste merili al ovo provereno sa mojim Attx v2.VAta samo ako su u istoj liniji transmiteri sa celom obalom.ako ima neko uzvishenje nema shanse.ALi to nije samo kod attx nego i kod starijih foxovih za nove neznam kao i kod delkima
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...