Jump to content

Rx Sa Bazom


Recommended Posts

Pa on ni ne peca,kad da mu potrosi baterije :yahoo: :yahoo: :rofl: :rofl: :rofl:

 

Znam i nesi borcancu potrosila bateriju za dve godine

Bravo majstore divlju vodu vidi samo na slici. Neso reci bratu, da ako hoce da peca, mora sa pravim ribolovcima da se druzi. POZDRAV

Link to comment
Share on other sites

Nisam razumeo al nema veze.cisto sam hteo da napisemo nesto o jednim dosta dobrim signalizatorima dali ima mana i to je. Ja sam imao i sx i rx ali bez baze i po meni nema mane a hteo sam da cujem misljenja jer vifim da se razlkuju u svemu
Link to comment
Share on other sites

Meni su rx i sx baterije trajake po dve sezone sigurnona baza verovatno vuce kad je upaljena non stop pa i da zamenim dve baterije u sezoni kada baza non stop bradi mislim da nijevnista. Ajde da cujem misljenja ili tetko ko ima rx
Link to comment
Share on other sites

Nisam razumeo al nema veze.cisto sam hteo da napisemo nesto o jednim dosta dobrim signalizatorima dali ima mana i to je. Ja sam imao i sx i rx ali bez baze i po meni nema mane a hteo sam da cujem misljenja jer vifim da se razlkuju u svemu

Druze to sto nisi pretpostavljam razumeo, to je moja i Nesina - borcanca prijateljska zajebavancija. Evo da ti odgovorim na postavljeno pitanje u vezi signalizatora,imam i rx i sx i nevidim nikakvu razliku sem u tome sto rx ima bazu a sx nema.Sto se tice baterija sve se trose ali ima razlike koje baterije kupujemo i koliko vremena provodimo na vodi to jest koliko pecamo. Ali nas drugar Nesa je u velikom biznisu i nema vremena da bude na vod,i njemu traju dve godine. Malo sale nije na odmet u ovim zimskim danima, nadam se da NESA nece zameriti, a tebi da sam kolko tolko pomogao u ovoj temi.

Link to comment
Share on other sites

Ok a cestom upotrebom baze ne i stalno na vodi da je baza upaljena.ona ne trosi na 20 dana sigurno baterije a i baza netreba non stop biti upaljena kad se i oni cuuju ko megafoni xsxsxa
Link to comment
Share on other sites

U prici sa jednim drugom inace sarandzijom saznao sam da rx radi inace kao toki voki i on je uvek aktivsn neznam kako ali mi je tako objasnio. A nije ni bitno fx se ko sto reko cuje ko mrgafon nemozes da ga necujes a ako na bazi za celu sezonu zamenis 4 baterije od 50 din kom i na to gledamo onda nemoj ni da idemo u ribolov
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ma uzimaj i nemisli se bre,najbolji dokazani alarmi,ima samo dva modela boljih od njih hahahahaha

od kad je delkimpreshao u indokini i mozes naruciti ko iz kine ko oce ostalo je samo staro da se uzima il CS :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ganic

U prici sa jednim drugom inace sarandzijom saznao sam da rx radi inace kao toki voki

 

Na miki cujes policiju.

gresis bambi na miki cuje poliviju na txi i krce ko ludu to znam iz licnog iskustva a nesa borca ima te rx sa bazom ivideo sam da nema policije i krcanja
Link to comment
Share on other sites

U prici sa jednim drugom inace sarandzijom saznao sam da rx radi inace kao toki voki i on je uvek aktivsn neznam kako ali mi je tako objasnio.

Taj te je tvoj prijatelj slagao , slobodno mu to reci !

RX je oznaka za prijemnik u ovom slucaju baza

TX je oznaka za predajnik u ovom slucaju signalizator

RTX je oznaka za prijemnik / predajnik sto bi u ovom slucaju bilo toki voki (govoris / slusas )

PS. meni samo nije jasno o kojoj je bazi rec u temi, Ja znam tri maze triju razlicitih firmi koje imaju oznaku RX

Link to comment
Share on other sites

Ne razumem se u elektroniku i nista nemogu da kazem .jer ono sto neznam nezna ja pitam ne pametujem to se da videti u mojim postovima. A prijatelj ce se javiti nadam se. A ja znam iz iskustva da bazavod fx ne kresti i necuju se panduri dok isto iz iskustva znam da rx baza kresti i mesa se frekfencija
Link to comment
Share on other sites

ganic

gresis bambi na miki cuje poliviju na txi i krce ko ludu to znam iz licnog iskustva a nesa borca ima te rx sa bazom ivideo sam da nema policije i krcanja

 

iz iskustva znam da rx baza kresti i mesa se frekfencija

 

Aj mi pojasni.

Link to comment
Share on other sites

vasile rx ima komplet sa bazom.pricamo o starom rx-su

Sigurno mislis na Fox RH komplet signalizatora sa bazom.

E pa sad Ja pisem o oznakama u elektronici koji vaze svugde, to sto pojedini proizvodjaci pise kako im volja to je druga prica.

Signalizator nemoze biti RX

Link to comment
Share on other sites

ganic

gresis bambi na miki cuje poliviju na txi i krce ko ludu to znam iz licnog iskustva a nesa borca ima te rx sa bazom ivideo sam da nema policije i krcanja

 

iz iskustva znam da rx baza kresti i mesa se frekfencija

 

Aj mi pojasni.

aj da ti pojasnim. Imao sam txi sa bazom jedno 3-4 kompleta i kupili su ih ljudi sa ex yu . Znaju oni koji su. Signalizstori su vrhunski i sami vrh signalizatora ali se samo na miki na bazi rx pro cuju ali ne uvek neke frekfencije .

- a sto se tice baze od foxa rx na njemu nema smetnje ni na miki. Mislim da sam bio jasan.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vaso mislim da si skontao kako treba inace je babmi pogresno nesto shvatio verovatno . Jer rx su fox signslizatori a i rx samo jos pro je baza od delkima i mislim da je tu mala zabuna dosla
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...