Jump to content

Daiwa Megaforce Tele


Recommended Posts

Moze neko da mi kaze nesto o ovom stapu?dvoumim se uzeo bi duzinu 3.30 m. al ne znam koja mu je gramaza idealna. ja pecam najvise na dtd.u. Gledao sam danas u radnji tu duzinu al 70 -150g deluje mi preterano jak . Buni me, nije bilo u radnji gramaza 40-90 da ga isprobam. interesuje me da li je neko imao prilike da oseti uzivo i jedan i drugi??. mislim na jacinu?

Link to comment
Share on other sites

ja sam uzeo tto sri komada tu gramazu duzina 3.30 i sa dva tri izlaska na vodu pezadovoljan sam.Cini se na prvi pogled da su malo kruci ali vrh je dosta osetljiv tako da vrsi posao.

A sto se duzine tice imas varijantu 3.60 ali imaju malo deblji blank tako da su meni licno bolji ovi od 3.30.Voleo bih ove godine da odpecam koji put na DTD pa posto vidim da si tamo redovan koji potez na kanalu mi preporucujes za prvi put.Pozdrav

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ja sam uzeo tto sri komada tu gramazu duzina 3.30 i sa dva tri izlaska na vodu pezadovoljan sam.Cini se na prvi pogled da su malo kruci ali vrh je dosta osetljiv tako da vrsi posao.

A sto se duzine tice imas varijantu 3.60 ali imaju malo deblji blank tako da su meni licno bolji ovi od 3.30.Voleo bih ove godine da odpecam koji put na DTD pa posto vidim da si tamo redovan koji potez na kanalu mi preporucujes za prvi put.Pozdrav

ja najvise pecam u Strazi na potezu kad predjes most iz pravca Vrsca pa levo prema brani. Tu radi stuka tokom cele godine,a zaluta i koji saran bez prihrane.

Link to comment
Share on other sites

A kako je na potezu od Uljme prema Vrscu tuda cesto prolazim a izgleda ekstra .

Onako, u sustini nema ribe nema nigde na kanalu ,jedino tamo gde je hranite. i ako naleti nesto slucajno.. Najbolje je na potezu od brane prema Dunavu,tu uvek moze da naleti neki lep Karas a ovde po kanalu je svuda tanko.npr  Potporanj je nekada bio jako fino mesto za pecanje i bilo je riba a sad na sva ta lepa mesta su na pravili vikendice i bukvalno razjurili svu ribu sto strujom sto ovako..

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Ne znam, ja sam ih kupio jer na oko i na akciju stapovi su mi bili super, medjutim izrada je katastroficna. Dok recimo cormoran mi je bio odvratan na izgled ali drugar je unistavao te njihove teleskope, i nista im ne fali ( iako su ista firma).

 

To o losoj seriji je uvek moguc scenario ...

Link to comment
Share on other sites

Ovo ce mi biti poslednji post za danas zbog pravila foruma. Ja sam ih prijatelju izgleda nazalost kupio masinica godine. 3.30m tb70-150, prevashodno za pecanje šarana iz camca ili sa obale i upario sa starom serijom masinica daiwa. Zbog lose vode na tamisu pet šest puta sam bio i za sad je sve ok. Nisam imao nikakav problem ani ulov vredan paznje. Posto su mi se svideli kupio sa i dva 2.7m manje gramaze bacanja i drugar mi polomi vrh. Samo ga je bukvalno pipnuo u vrata, pa meje to zInteresovalo da malo vise saznam o stPovima koje sam kupio. Malo sam duzio, pozdrav
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...