Jump to content

Pastamatic 3000


Kiza-Bg

Recommended Posts

Dok smo svi mislili da je pastamatic1400 najveci,evo demanta Pastamatic 3000(stara profi serija)...

razlike-850vati(mali do 270),Ventilator...

 

Cudoviste u rukama Bobana Shapanjca

 

 

uporedno Pastamatic1400 i 3000

p1.jpgp2.jpg

p3.jpgp4.jpg

p5.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Stvarno monstrum,licno misljenje sve serije 850,1000,1400 vrse posao za sve opcije i kolicine koje su potrebne za pravljenje bojla i cene su im pristupacne za skoro svaciji djep.Ovaj monstrum dosta kosta i velika je investicija u odnosu na navedene modele a cak treba i raditi kod majstora posebne precnike za velicine bojla jer umetci koji pasuju kod manjih modela nepasuju na ovog monstruma i to je dodatna investicija.

Licno mislim da je pre za neku pekaru nego za nas pecarose jer sve opcije i potrebne kolicine zavrsavaju svi manji navedeni modeli ovo pisem iz licnog iskustva sa modelom 1400

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
gde i koje novce al ozbiljno

ja sam teo da kupim taj 1300 al ipod 200e ga nisam nasao (novog) pa sam kupio elektricnu masinu za meso a cepkam na komade i guram jest da mora malo da se gura rukama al radi brzo mogu sam da napravim 5-6 kg boila za 3 sata bez problema

Link to comment
Share on other sites

ja sam teo da kupim taj 1300 al ipod 200e ga nisam nasao (novog) pa sam kupio elektricnu masinu za meso a cepkam na komade i guram jest da mora malo da se gura rukama al radi brzo mogu sam da napravim 5-6 kg boila za 3 sata bez problema

 

Izvanredne polovne varijante malih kucnih mashina za mlevenje mesa sam nalazio od 30 - 50 evra. Skoro idealno za zamenu pishtolja za testo. Ostaje, samo neko umesto mene da zamesi testo i izrola boile :smile: 

 

na primer

 

http://www.takolako.rs/user/include/takolako/images/cat/masina_za_mlevenje.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Tek imam nameru da isprobam, ali mislim da moze da odradi posao bolje od svakog pistolja za boile,tj sigurno ..

Nemoj biti bas tako siguran da ces uspeti. Velika je to kolicina testa koje je jos usput i gusto tako da cisto sumnjam. Pre ces slomiti rucku nego isterati testo. Nisam probao neznam ali... Kada probas javi. 

Link to comment
Share on other sites

Tek imam nameru da isprobam, ali mislim da moze da odradi posao bolje od svakog pistolja za boile,tj sigurno ..

ako vas nema dvojica koji pravite boile provesces se nezaboravno :rofl:  teretana ti nece biti protrebna

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...