Jump to content

Jezero U Kloki Kod Topole Divlja Voda


Recommended Posts

Cini mi se da je jezero blize Palanci nego Topoli. Obilazio sam jezero dva puta ali nisam pecao. Mestani kazu da ima ribe a ambijent je vrlo dobar, mislim na mrest. Kad je pre desetak godina voda prelila preko brane izaslo je brdo ribe. Ali je prepuno patuljana to je cudo. Vise bih i ja voleo da znam.

Link to comment
Share on other sites

Cini mi se da je jezero blize Palanci nego Topoli. Obilazio sam jezero dva puta ali nisam pecao. Mestani kazu da ima ribe a ambijent je vrlo dobar, mislim na mrest. Kad je pre desetak godina voda prelila preko brane izaslo je brdo ribe. Ali je prepuno patuljana to je cudo. Vise bih i ja voleo da znam.

Tacno je da je jezero prelilo preko brane, ali jos uvek ima dobrih komada.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 8 months later...
Druže ne savetujem ti baš,nema tamo više ribe kao nekad,pa cela Topola ide na druga mesta na pecanje.Jezero ti se nalazi na magistralnom putu Beograd-Kragujevac,kod restorana Jezero pre same Topole.Moje mišljenje je da ne gubis vreme,opet to je moje mišljenje.Bistro poz.
Link to comment
Share on other sites

To pored Topole nije Kloka. Kloka ja na putu prema Smederevskoj Palanci. Lepo jezero.Pre 2-3 godine sam bio par puta i bilo je po neko sarance. Nisam siguran kakva je sada situacija obzirom da tamo odavno nema cuvara.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Druže ne savetujem ti baš,nema tamo više ribe kao nekad,pa cela Topola ide na druga mesta na pecanje.Jezero ti se nalazi na magistralnom putu Beograd-Kragujevac,kod restorana Jezero pre same Topole.Moje mišljenje je da ne gubis vreme,opet to je moje mišljenje.Bistro poz.

Mislim da je moj sugradjanin gmboki upravu, barem koliko sam se ja raspitao.

Nekad ulov nije naj bitniji, vredi probati ili bar upoznati jos jednu "divlju vodu".

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovako,moja greška,to jezero na koje ti misliš je ,ono što ga zovu i jezero u Natalincima,zato sam pogrešio,ja sam pomislio na drugu vodu...Poz

Da, da tako je. Ti si verovatno mislio na Markovacko od Mladenovca prema Topoli i tu bas ima motel

mislim da se bas zove "Jezero", bas tako jako je prilazno malte ne sa samog puta, bio sam pre 3-4 godine.

Link to comment
Share on other sites

Nisam druže,Markovacko savršeno znam,mislio sam na jezero pre same Topole,kada ideš iz pravca Mladenovca,odmah je do glavnog puta samo sakriveno sumom,i bukvalno je ukopano pa se ne vidi,takodje ima kao i u Markovcu,restorana jezero.Sa njim sam pomešao Natalince(kloka)..Javi kako si prošao..
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Kakav je put od sela do jezera?

Mogu ti reci da je dobro nasut i suv. Prilaznost super, parkirao sam na nekih pedesetak metara do jezera.

Koliko sam od mestana saznao postoje dva puta, ovaj kojim sam ja isao je malo okolo ali je bolji,

od tog mesta do prve prodavnice je oko 2km. Sve mi govori da letos moram odvojiti nekoliko dana.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...