Jump to content

Koja Masinica Na Ovaj Stap?


Recommended Posts

Vidim da dosta ljudi ovde koristi ili je koristilo stapove Spro Royaliti.. zanima me sa kojim masinicama bi se najbolje uklopili ti stapovi ?? 

Zanima me stara serija tih stapova ... i  koja je razlika i da li je ima izmedju 13ft u i 12ft?

Link to comment
Share on other sites

Ako si blize Bg onda simano .A ako si boizi ns onda daiva.blesavo zvuci al ta podela je nastupila davno i mos pricati sta hoces bg ce uzeti bblc a ns entoh bez obzira sto ima stap ko grancica i bblc ga uvije.zaidji pa pogledaj sta tebi odgovara .ja daivu nebi menjo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

kontao sam okume long bow ili okume v2 il ili tako nesto . bblc  nikako . imao sam ih na c3. ovu si fini lepi sirotinjski stapovi takve  mi i masinice trebaju neke kao i taj stap u tom cenovnom rangu dobre. recimo 3x 150e. E limar jel 3LB?

Link to comment
Share on other sites

ili mozda Okuma Distance carp pro 

Ja pomenute masinice koristim uparene sa Prologic C1 i mogu ti reci da su odlicne, prezadovoljan sam...  Verujem da ce se lepo slagati i uz tvoje stapove i da neces pogresiti ukoliko se odlucis za njih.  :good:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I ako moze da kaze neko koje masinice staviti na maver extreme a da su shimano ili daiwa i da nisu skupe

Ja na Maver Genesis Extreme 13 3,5lb imam BBLC,tezak stap,teska masinica,..meni skroz odgovara,nemam problema sa tezinama,ali kada bi sa njima pecao takmicenja verovatno bi mi otpale i ruke i ledja,slobodno ih upari sa BBLC ako ne pecas takmicenja bices zadovoljan

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...