Jump to content

Shimano Baitrunner Aero 6000 Re Iskustva


Recommended Posts

pozdrav svima...interesuju me informacije o toj masinici,jer sam prosle godine taman na kraju sezone kupio istu i upario je sa stapom daiwa black widow...e sad,kako sam je kupio na kraju sezone samo sam jednom uspio da je probam...masina radi normalno i sve to,ali imam jedan drugi problem.planirao sam jos da kupim 1 ili 2 ista takva kompleta,ali desava se sledece,posle tog jednog jedinog koriscenja stap i masinicu sam ubacio u platnenu vrecicu u koju mi je stigao stap i to je tako stajalo cijelu zimu,prije par dana sam komplet izvadio iz vrecice i primjetio sam da se na masinici ogulila farba na "vratu" masinice,a tu farbu je samo mogao oguliti stap koji je bio priljubljen uz masinicu,sto mi je skroz bzvz,stekao sam utisak da je masinica lose ofarbana ili tako nesto,a plato sam je 90 eura...sad ne znam da li je to sitnica ili da razmisljam o kupovini neke druge masinice za sledeci komplet...???

Link to comment
Share on other sites

Sve je bitno , moze biti kopija kineska lose izrade pa da i mehanika zakaze pogotovo sto je masinica stajala, kakva ce tek biti kad se razradi . Mada danas je tesko znati kvalitet masinice ili bilo cega ( kopiraju kinezi sve ) tako da ces sam morati da resis dilemu . Zelim ti puno srece . Mozda se javi neko ko ima takve masinice pa ti kaze sta ces iz licnog iskustva . Poz  ;)

Link to comment
Share on other sites

Tacno je da je boja boja ali se ovo nije smelo desiti, posebno sto je masinica stajala uz stap. Sta ce se desiti na vodi to cesamo vlasnik saznati kada pocne sa pecanjem!

Pisem ovo zato sto sam imao komplet ovakvih masina jos 2004 god. koristio sam ih, prodao , nikada ovakvo nesto nisam primetio !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

da sad ne otvaram novu temu,nasao sam povoljno masinice shimano baitrunner st 6000 ra,pa ako neko zna da mi kaze kakva je razlika izmedju te i ove masinice iz naslova,odnosno koja je bolja...?znam samo da st 6000 ra ima duplu rucicu...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...