Jump to content

Najlon-Struna, Robinson Black Rock - Valja Li Ovo Cemu?


Recommended Posts

Valja li cemu ovaj najlon?Danas mi ga covek nahvali, nisam ga uzeo! Reko da proverim prvo ovde sa ljudima koji imaju iskustva ;)

Cena je smesna oko 10 evra 600m 0,33mm 20kg crna boja monofile

Neznam dali da ga uzimam ili ne?

 

https://www.exyucarp.com/forum/uploads/imgs/pre_1403297937__robinson_black_rock.jpg

Edited by Kobaja
Link to comment
Share on other sites

sta je nema niko odogovora????

Nego da pitam usput kakvi su ovo zuti kao floroscentni najloni pa crveni???? Vidio na nekim slikama sa svetskog takmicenja u saranskom pecanju jel to kanap(kako ga vec zovete) ili najlon?

ja sam nov u ovome pa mi nije jasno.

Malo sam googlo da vidim da taj kanap floroscentnih boja.Bogte  fenomenalan je a i skup auuuuu.Debljine kanapa su minimalne a jacine do 30kg.

E sad: Jel to  najlon ili kanap sto vidimo da profi imaju na njihovim masinicama na tim takmicenjima?

Link to comment
Share on other sites

10 evra za 600m uopste nije jeftino oko nosivosti najlona ni 0.50mm nema nisivost 20kg a ne ovaj 0.33mm.Znaci evo ti dva razloga da ga ne kupis.

Oko boje najlona imas da biras primer Gardner Sure Cast ima zuti i crveni 0,35 mm - 6,8 kg - 1030 m cena negde oko 10-11evra

Izbor tije veliki da ne nabrajam sada,ali kad vec 10 evra za 600m ti nije veliki novac onda za 15evra za 1000m ima da biras.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...