Jump to content

C Line Exp 2 Man Bivvy


Recommended Posts

Goliat ima visinu 170 a ja 184 a I Limar me naplasio svojim postom da ga neki vetar izlomio.Planiram neki drugi I zapoceo sam novu temu ako neko ima takav sator da mi ponesto I kaze.I to moram ubrzano jer se ceka bar 7 dana a treba mi vec za kraj meseca za takmicenje.

Nije samo meni nego nece da kazu ljudi...losiju konstrukciju satora jos nisam video,platno ko platno svi imaju isto,moj zakljucak je da je preveliki sator za taj "ram", dobro nevreme da skrcka ocas posla ako nije u nekoj zavetrini. Inace sator placen jeftino,220e sa dva izlaska na vodu,ekstra bilo sve dok nismo videli zasto je " povoljan",nekako smo ukapirali da fale delovi koji drze sipku od kacketa a ako je to puklo onda ga jbm i sator i sve.

Link to comment
Share on other sites

Limare verujem da je tako ali ja licno nisam imao problema nikakvih a imam ga 4 godine. Bilo je tu mnogo pecanja i danas je ko nov. Ja da sam imao lose iskustvo rekao bih, ne bi krio. A ram sam vidjao dosta losiji kod skupljih modela npr Fox royale xxl koji je pretanak za onoliki sator. Mana Goliata je sto nema zadnje prozore po meni.
Link to comment
Share on other sites

Posto nas je troje pecalo u pocetku,a sad zbog obaveza,jedva se i sastanemo da see vidimo,a kamoli pecamo,Goliath ide na odmor do ponovnog okupljanja,a necu vise da bacam pare na gluposti,nego lepo sledeca investicija Nash Titan 1 men,i cao zdravo.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...