Jump to content

C Line Exp 2 Man Bivvy


Recommended Posts

mislim da je to svako video, no kad smo vec tu i mene interesuje ko ga ima i kako je zadovoljan i sa ovim i sa goliatom

 

Uzeo sam Goliath-a nedavno i prezadovoljan sam...sator je ogroman, komforan, po izgledu vrlo slican trakker-ovom colossusu...masivan i debeo pod koji se rajsferslusom spaja sa satorom, ogromni komarnici, kvalitetne sipke, delovi i prosiveni i lepljeni, x raznoraznih zakacaljki u satoru, futrola i za sator i za skin...nisam osetio ozbiljnu oluju i sigurno nekih 12 sati pljuska u kontinuitetu...po mom misljenju, ta velicina za taj novac, Goliath je best buy...

 

http://i58.tinypic.com/qx99nk.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 1 year later...
  • 2 weeks later...

 

C LINE GOLIATH XXL BIVVY

28,200.00RSD

 

 

C Line Goliath XXL Bivvy odlikuje visina od 170, širina 310 i duzina 320cm. Ovaj jedinstveni šator na našem tržištu komotno prima čak 3 kreveta. Izrađen je od 200D kvalitetnog materijala kojeg odlikuje PU 5000mm vodonepropusnosti. Šator dolazi u izuzetno kvalitetnoj futroli/torbi. Kvalitetna debela patosnica (dno) najviše klase, konektuje se na šator pomoću masivnog rajsferšlusa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da ...moja je greska povukla me malo slika ili nisam citao dobro. Mada da nije bilo Dejanovog like nebih shvatio hvala deki na usmeravanju.

Nisam te ja usmerio, nemoj da mi se zahvaljuješ, nego kolega sa foruma milancheshow. Tebe očigledno vredja moj "like" :diablo:  jer da nije tako nebi me (ga) ni spominjao! Samo sam hteo da kazem da sam i ja video da si pogresio ali nisam to hteo da  napisem kao milancheshow jer sam hteo da izbegnem bas ovakvu tvoju reakciju niti mi je to nesto važno kao tebi ali izgleda da nije ni to dovoljno (nekomentarisati)!!! A ubuduće dobro gledaj i čitaj detaljnije ako već komentarišeš topike i postove, pa te niko neće ispravljati ni lajkovati - Nenade!

Izvinjavam se svima sto sam otisao van teme , nemam inače taj običaj, ali sada sam morao jer sam prozvan a i Nenad se žalio ovde na forumu da nemože da otvara PP mada je ovo za PP a u ostalom nije ni on meni poslao PP.  Pozdrav svima!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Sad posle godinu dana koriscenja ovog satora mogu da kazem da sam odusevljen.Za kratka pecanja dobra prica,lep na oko,kvalitetna podnica itd.Trenutno ga prodajem ali samo iz razloga sto mi je potreban veci sator.Potreba za vecim satotorm se javila kod visednevnih takmicenja.Manje-vise zbog cestih ulazaka I izlazaka vec je problem kod sklanjanja opreme (a koje ima na tone) tako da uz krevet,stolicu,sto bude guzva na terenu.Ako ikako budem mogao da se snadjem za lovu da kupim sator koji sam naumio a budem u mogucnosti da ostavim I ovaj tako ce biti. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sad posle godinu dana koriscenja ovog satora mogu da kazem da sam odusevljen.Za kratka pecanja dobra prica,lep na oko,kvalitetna podnica itd.Trenutno ga prodajem ali samo iz razloga sto mi je potreban veci sator.Potreba za vecim satotorm se javila kod visednevnih takmicenja.Manje-vise zbog cestih ulazaka I izlazaka vec je problem kod sklanjanja opreme (a koje ima na tone) tako da uz krevet,stolicu,sto bude guzva na terenu.Ako ikako budem mogao da se snadjem za lovu da kupim sator koji sam naumio a budem u mogucnosti da ostavim I ovaj tako ce biti.

 

Ja imam Goliath koji je veci model za duge kampanje i ne planiram da ga menjam. Uzeo i broli za kraca pecanja i kad pecam sam i to je to
Link to comment
Share on other sites

Goliat ima visinu 170 a ja 184 a I Limar me naplasio svojim postom da ga neki vetar izlomio.Planiram neki drugi I zapoceo sam novu temu ako neko ima takav sator da mi ponesto I kaze.I to moram ubrzano jer se ceka bar 7 dana a treba mi vec za kraj meseca za takmicenje.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...