Jump to content

Takovo Osiguranje


Dukas

Recommended Posts

Jeste li culi da je drzava ukinula Takovo osiguranje a sinoc sam cuo da osiguranje ostaje jer je preuzelo odgovornost Udruzenje osiguranja Srbije a da zeleni karton ne vazi?

Pitanje da li  neko to moze da proveri jer imam zakazano pecanje na Pelagicevo za kraj meseca?!

Hvala unapred!

Link to comment
Share on other sites

vazi polisa i zeleni karton koji je izvadjen do 31-og jula. posle tog datuma,nije moguce izvaditi zeleni karton takovo osiguranja. jedini nacin da izvadite zeleni karton (ako imate polisu takovo osiguranja),je da uzmete  (kratkorocnu) polisu nekog drugog osiguranja na 15 dana ,pa na osnovu te polise uzmete zeleni karton...   Takva je situacija u nasoj drzavi...:-)

Link to comment
Share on other sites

vazi polisa i zeleni karton koji je izvadjen do 31-og jula. posle tog datuma,nije moguce izvaditi zeleni karton takovo osiguranja. jedini nacin da izvadite zeleni karton (ako imate polisu takovo osiguranja),je da uzmete  (kratkorocnu) polisu nekog drugog osiguranja na 15 dana ,pa na osnovu te polise uzmete zeleni karton...   Takva je situacija u nasoj drzavi...:-)

Hvala na info,radi postenog odnosa prema ljudima iz Pelagiceva,otkazao sam da ne bi sacekao zadnji dan.Termin mogu popuniti ako se neko javi.

Zao mi drustva ali bice dana sledece godine.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
×
×
  • Create New...