Jump to content

Masterbih Dip


Recommended Posts

Mogu samo iz prve ruke da ti kazem da ono sto vidis na slikama nemoj da ocekujes i u stvarnosti. Ovdje prije svega mislim na mogucnost razlaganja dipa u dimnom signalu onako kako to radi Korda Goo..... 
Slike su striktno radjene za reklamu i po mom zakljucku, nakon sto sam probao i vidio da to nije tacno ni 1%, vrlo je moguce da je koristena upravo Goo tecnost kako bi nastale slike koje mozes da vidis na sajtu te firme, vezano za dipove. Naravno, bilo je malko i photoshopa. Dip se isto tako definitivno ne razlaze prema gore, sto je na slikama pokusano da bude prikazano! 

A iskren da budem po lovnosti nista specijalno nisu bolji od obicnih dipova kakvih mozes naci i u jeftinoj varijanti od drugih firmi. 

Lijep pozdrav  :hi: 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam se nakupovao jedne godine tih dipova i nista vredno pomena nisam primetio,puno para za ni malo muzike....imas mnogo proverenih stvari od renomiranih firmi koje rade,mani se corava posla....
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Najbolje je kupiti dip koji po ceni nije nedodirljiv i proveriti kvalitet i sam rezultat.iz licnog iskustva mogu reci fa je dip zadovoljvajuceg kvaliteta.i normalno kao sto nepostji carobni dip bilo kog proizvodjaca nije ni ovaj.a da mi je spasao dan proveden u ribolovu to je tacno.zakljucak.dobar dip koji trba imati u torbi
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Najbolje je kupiti dip koji po ceni nije nedodirljiv i proveriti kvalitet i sam rezultat.iz licnog iskustva mogu reci fa je dip zadovoljvajuceg kvaliteta.i normalno kao sto nepostji carobni dip bilo kog proizvodjaca nije ni ovaj.a da mi je spasao dan proveden u ribolovu to je tacno.zakljucak.dobar dip koji trba imati u torbi

Buticu i nemoj da me shvatiš pogrešno ali i ja imam taj dip i voćni i mesni i od kada sam ga kupio ribu na njega nisam imao...od basijane,bačkog jarka,mike,maradika pa na dalje...neki dipovi koji koštaju duplo manje pecaju x puta više ribe al ajde da ih sad ne reklamiram...

Link to comment
Share on other sites

Bozo necu da te shvatim pogresno.svako ima svoje iskustvo.samo iskustvo se stice pecajuci.kad imas dovoljno izlazaka kako jednodnevnih tako i visednevnih i to tokom cele godine pa jos i na raznim vodama e to je onda nesto.kolega je trazio savet i ja sam napisao.i smatram sebe merodavnim da napisem tako nesto sobzirom da odkad sam deo test tima Masterbih koristim iskljucivo njihove proizvode.sto u prevodu znaci da imam tacnu informaciju da li je dobro ili ne.

 

Isto tako skrenuo bi paznju.mozda nekog nekog nevoli ali nekog respekta treba imati.dovoljno je pogledati takmicarski kalendar kolege Belog i rezultate ostvarene u prosloj i ovoj godini.ako to nije dovoljan dokaz za tezinu njegove reci o proizvodima Masterbih onda nemam reci.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Revilo,pisem da ljudi ne bi trosili pare!PROVERENO

 

Kada god se pomene Masterbih , vas cetvorica uvek imate nesto protiv da kazete.OK razumem da neko nesto ne voli, kivan je zbog necega, ali samo vama da smeta i da vi ne mozete ribu da uhvatite na bilo sta sto je izaslo iz MB kuhinje, to ne razumem.Neko je tu  :crazy:

jel neko  koristi ove dipove,jel vredi kupovati

 

Evo kako radi dip na komercijali i na divljoj vodi 

 

http://www.youtube.com/watch?v=_THf6qxbOyk

 

http://www.youtube.com/watch?v=Ur5PGJeS5qA

Edited by revilo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne treba samo lagat i sve ce biti ok. 

Cim uhvatim vremena da napunim mini akvarijum vodom i da uzmem kameru i da snimim pa da to sve uploadujem na net, uradit cu to. Cisto da ne bi neko mogao da mi zakaci nesto u fazonu da lazem ili da prodajem muda pod bubrege u onom svom objasnjenju kolegi davidgrujic. 

A revilo, simpaticno je vidjeti vas iz masterbih-a kako se u odredjenim intervalima javljate na temu.
Dobro odabrana komercijalizovana taktika. Ali cisto sumnjam da ste to sami skontali. Imali ste od gazde savjetovanje za takvo javljanje garant. 



 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

ti revilo slusaj,nista nepisem bezveze!!!a sva iskustva koja su imali moji prijatelji ili poznanici su negativna!!o tome sam ja pisao i ovde ali su mi stalno brisali postove!!samo mi odgovori na jedno pitanje,"Od kad je pocela  i kad se zavrsila prodaja river ice "topive" boile u pakovanjima od 800gr"???

Cekam odgovor!!!

Link to comment
Share on other sites

eno ti u mom avataru kako izgledaju neotpakovane boile koje kostaju 14 evra,nije led ono belo nego budj.....a Revilo je kukao po forumu zasto nista ne dobija zajedno sa Buticem i Belim dok sam ja npr isao u RS da trosim moje pare na te dipove,Yo Yo je zivi svedok :-D ....brate,SBS,Nes,DDBait,Solar,Nutra a ne ovi garazni buckurisi....
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

ti revilo slusaj,nista nepisem bezveze!!!a sva iskustva koja su imali moji prijatelji ili poznanici su negativna!!o tome sam ja pisao i ovde ali su mi stalno brisali postove!!samo mi odgovori na jedno pitanje,"Od kad je pocela  i kad se zavrsila prodaja river ice "topive" boile u pakovanjima od 800gr"???

Cekam odgovor!!!

Neces se ljutit ako ja odgovorim umjesto revila?

 

Cista matematika.

 

Pakovanje te boile je kostalo 14 eura. Tezilo je 800 gr.

Istina, ja sam se licno napecao fino na nju.

 

Ali, covjek kojem euri ispred ociju kolutaju kao vockice na slot masini, je skontao da bi moglo vise da se zaradi posto je boila bila trazena jedno vrijeme.

 

I onda idu lazi tipa: poskupjele neke komponente, te da se ne zeli vise dizati cijena i da se ide na to da se svakom ribolovcu priblizi ta boila na nacin da se prodaje po manje ali jeftinije.

Medjutim, samo lud i budala to mogu da progutaju. Cak i oni djaci koji su imali 1, ne 2, nego 1 iz matematike, mogu da skontaju da je to samo prevara i cisti marketinski trik.

Prava istina je da su te boile poskupjele i da se zeli izvuci sto veci novac od ljudi, a nikako da se ljudima priblizi ta boila i da to bude za svaciji dzep.

 

Pakovanja su sada po 150 gr i kostaju nevjerovatnih 8 eura.

 

U 6 takvih pakovanja koja kostaju 8 eura je sada 900 gr. boile. 

6 x 8 = 48 eura!

 

Ima li iko od firmi tipa Nutrabaits, Solar, Rod Hutchinson, Nash, i ostale renomirane firme sa visegodisnjim iskustvom u prodaji saranske primame, da prodaju ovako skupo svoje boile ?

 

Ko je tu lud?

 

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Rec po rec izasli ste iz teme.nema. veliku potrebu bilo koga da ubedjujem ali odgovaram onda kad se spomene moje ime.Posebno kad ga bez razloga spominju osobe koje nemaju ni delic potrebe za tim.prvo momak ,,boza rus" fin decko ali previse mlad da bi me oslovio sa Buticu jer u vreme kad sam ja poceo da pecam nije bio ni rodjen.sto se tebe tice Limare evo i tebi prost odgovor.nisam ja kukao nego sam se izjasnio,, nemam nikog u inostranstvu i necu da se obavezujem oko nabavke test materijala" to je moj komenter u kratkim crtama.prvi si potrcao da se vidis sa vlasnikom masterbih, napravio si za godinu dana postova vise nego sto imas za ko zna koliko godina na exyu.i kad su te provalili ko si i sta si sad pljujes sve okolo.to je tvoje pravo.sloboda govora i ta sranja Ok... evo ovo ovako neki prost zakljucak na vase komentare.ja licno nikad se nisam cuo sa Borisom osim na zvanicnom sastanku(nema ni zasto on radi svoj posao ja radim svoj...za koji sam se dobrovoljno prijavio)znaci javljam se u temi o kojoj imam sta da kazem.stalno pricate o nekom pritisku a ja licno nisam to osetio sa Borisove strane.izvestaj za test materijal jos nisam predao i necu dok ga ne ispitam do kraja i po mom sablonu.(rok mi je prosao odavno)Ali to je prosto i iskreno.to je moj sistem.ako mi to zamere ili nedaj boze izbace to je njihovo pravo(tu sam dobrovoljno)
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

A moje pravo je da budem iskren jer me na to obavezuju mojih 50godina koje nisam nikad nikom prodao a niti cu.nisam velika faca u saranskom ribolovu ali pored velikih padova postoji i fina polica sa uspesima.o slobodnom ribolovu necu ni da pricam jer svi zajedno ti i tvoji kompanjoni nemate toliko izlazaka.nebi da vise opterecujem temu osim da ponovo potvrdim da je dip solidno dobar a bolie koje imam u torbi su i posle vise od godinu dana u odlicnom stanju tacnije nepromljenog izgleda.
Link to comment
Share on other sites

Zasto drzis brate boile u torbi godinu dana?! ne ides na pecanje ili ne pecaju ribu? ....igrom slucaja sam bio na ovoj divljoj vodi rijeci Mrijeznici sto kaze Revilo pa me zivo zanimaa dal je i on video ovu reku sa filma? deo reke od nekih 500m,s jedne strane vodopad a sa druge brana,fakticki jezero krcato ribom koje ljudi danonocno cuvaju i poribljavaju kapitalcima,kod nas je takva Debeljaca :-D
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dobro pitanje u vezi boili.a evo i odgovor.ja ne jajarim sa pakovanjima od 200gr.a posto su boile odlicne uzimam u pakovanjima od 5kg.e moj .... (neznam kako da te nazovem) zarad nekog tvog inata i povredjenog ega posvadjaces sa celim svetom.sto ti to treba.
Link to comment
Share on other sites

nazovi me Limar,kao i citav svet brate....a mozes da me nazoves kao sto me nazivate ti,Dejan59 i Boki tamo u tajnosti :-D ....pa kolika ti je ta torba kad nosis tolike boile? vrati se na temu,dip....sta li ce da bude na videu? Cak Noris dip? to moze tako jer roba koja se svercuje ne prolazi nikakve provere kvaliteta,razumes brate? cime se bavi ta firma na cije ime totalkarp valja robu?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...