Jump to content

27.Carp lider cup Fazanerija-Ub


Recommended Posts

Ajd neka je sa srećom, lepa riba, samo napred. :drinks: :drinks: :drinks:

Bez ribe mi je bila jedna od najlepših voda, a sada će biti i definitivno najbolja. Čim počne sa radom obavezno javite, dolazimo. poz.

Link to comment
Share on other sites

Mislim Vlado da je početak sezone na Fazaneriji u petak 18.03.11. pozovi 064/246-0994 Goran on ima precizne informacije

.

To bi bilo dobro,za datum 18.03. medjutim ja sam ga zvao juce da pecam 20.03 ,nedelja,ali mi je rekao da je pocetak sezone u aprilu.

Tacno cu ga :aggressive:

Link to comment
Share on other sites

Meni sezona pocinje u aprilu, a vi ako cete da se mrznete i da molite sarane da dodju na udicu, izvol'te u petak... :)

 

Od danas, poslednja informacija je da komercijalni rad pocinje u PETAK 18. marta.

 

Cene dozvola nepromenjene:

 

Poludnevna - 300 RSD

Dnevna - 500 RSD

Dan - noc - 1200 RSD

Dan-noc-dan - 1800 RSD

 

Nocni ribolov je u restriktivnom rezimu (postoji mogucnost da se ne izda nocna dozvola), tako da treba da se potrudite da dodjete sa preporukom. Inace, ovi rezimi su mahom predvidjeni za ekipe koje su se takmicile i do sada na nasem jezeru, kako bi imale priliku da isporbavaju taktiku u realnim okolnostima.

Link to comment
Share on other sites

Meni sezona pocinje u aprilu, a vi ako cete da se mrznete i da molite sarane da dodju na udicu, izvol'te u petak... :)

 

Od danas, poslednja informacija je da komercijalni rad pocinje u PETAK 18. marta.

 

Cene dozvola nepromenjene:

 

Poludnevna - 300 RSD

Dnevna - 500 RSD

Dan - noc - 1200 RSD

Dan-noc-dan - 1800 RSD

 

Nocni ribolov je u restriktivnom rezimu (postoji mogucnost da se ne izda nocna dozvola), tako da treba da se potrudite da dodjete sa preporukom. Inace, ovi rezimi su mahom predvidjeni za ekipe koje su se takmicile i do sada na nasem jezeru, kako bi imale priliku da isporbavaju taktiku u realnim okolnostima.

Zar ne bi trebalo da ako neko ostaje dan noć dan da drugi dan bude jeftiniji od prvog,a ne skuplji. Dobro ajde da kažemo da je noć 700,a što je drugi dan 600? Dobronamerno pitanje?

Link to comment
Share on other sites

Za sada je tako, mozda nesto promenimo, a o razlozima necemo ovde. :) I jos jednom da ponovim, svako planiranje kampanje samo uz konsultaciju sa nekim iz uprave. :)

 

P.S.

A i ne znam sto se ti sekiras, postao si nam miljenik :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...