Jump to content

Fox Impact Spod


Recommended Posts

A niste mnogo pukli para ajde sta je to za vas :) Da niste probali crkli bi :D

Ni za spomb jos uvijek nisam dao marke jedne a kamoli za ovo da dam

Link to comment
Share on other sites

Odličan!

Odmah po kupovini promjenio osovinu sa ekserom i funkcionira savršeno.

Leti dosta dalje nego spomb po vjetru drži putanju čak bolje nego neke rakete.

Lako se puni sa jednom rukom.

Jedina mana vračanje a i to nije problem kada se ušemiš.

Jedan veliki palac gore.

(ne radim u foxu, niti imam ikakove veze s njima)

Link to comment
Share on other sites

mišljenja sam da je spomb ipak najbolji, fox nisam probao ali carp sistem xplode jesam i totalno sam se razočarao. oba (fox, carp sistem xplode) su samo pokušaj da se na tržište plasira nešto novo a u stvari, oba su samo loša imitacija spomba.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cemu izmisljanje rupe na saksiji ? Spomb ispunjava sve nase zahteve . Neko kaze kod fox rakete je SAMO vracanje problem ? Pa to je ustvari najveci problem . Izem ti raketu ako treba masinica da pukne da bi je izvukao iz vode . A i iskreno receno nije jeftin da bi neko sebi imao da ga priusti pa onda tek da provaljuje njegove fatalne nedostatke . Vrlo sebicno i bezobrazno od strane foxa . Kapiram da odredjdene firme zele da plasiraju na trziste nesto novo i drugacije pa shodno tome onda zaista treba da naprave nesto NOVO i na kraju dobro . Ovo kopiranje spomba i izmisljanje kao drugacijih vratanca je skroz bezveze .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

zanimljivo je da impact radi firma spomb za fox.

ja i dalje tvrdim da nije smeče kako neki govore.

Ti sto govore, govore iz iskustva jer su je neko vreme koristili. Neke stvari se ne vide odmah vec posle malo duzeg koriscenja
Link to comment
Share on other sites

I dalje bacamo Fox i sve citavo,na prvi zabacaj je plastika kod klina malo razvucena ali radi i dalje,mnogo bolje leti od Spomba kada je jak vetar,veliki plus.......inace vracanje ide lepo kada se usemis isto kao i kod Spomba,ako ne umes pola puta preroni,jedina mana jako skupo za nas ovde,u Fri Tajmu 1860 dinara

Link to comment
Share on other sites

Tako i kod nas, sve citavo. Mozda zato sto nam se ni jedan nije zadrzao duze od mesec dana (vec 5-6 komada smo sahranili u vodu), ali uglavnom smo zadovoljni. Kod jednog je poceo klin da se izvlaci pa smo ga vratili, posle toga sve ok. Jedina mana koju sam primetio je kod vracanja, spomb se mnogo lakse vraca, ali kad se malo ustelis ide i fox sasvim solidno. Ogromna prednost u odnosu na spomb je to sto mnogo dalje i mnoooogo preciznije leti, pogotovo po vetru i kada daleko treba bacati. Mislim da je ova stavka itekako bitna i ne sme se zanemariti. E sad bilo bi dobro da u sledecoj seriji malo porade na tim nedostacima koji su se pojavljivali kod korisnika.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Srednji fox koriscen 56 sati na Miki i cle cuda nista mu nefali.

Prva raketa koja po preciznosti moze da se poredi sa kordom.Po olujnom vetru u subotu leti tamo gde hoces i koliko hoces.

Posle onoliko losih komentara bili smo skepticni a sad veoma zadovoljni.Let spomba i foxa nemoze ni da se poredi.

Ovo iskustvo vazi za manju verziju,mozda veca ima nedostataka ali manja je vrh

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Srednji fox koriscen 56 sati na Miki i cle cuda nista mu nefali.

Prva raketa koja po preciznosti moze da se poredi sa kordom.Po olujnom vetru u subotu leti tamo gde hoces.Let spomba i foxa nemoze ni da se poredi.

Ovo iskustvo vazi za manju verziju,mozda veca ima nedostataka ali manja je vrh

trebas onda uporediti sa malim ili stednjim spombom koji je takodje daleko precizniji od velikog foxa. I stednji spomb leti koliko hoces i preciznot je perfektna i po najvecim vetrovima....sto je raketa manja ona je preciznija i lakse ide
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...