Jump to content

Exyucarp Druženje 24-26.04.2015


Recommended Posts

Sudija ne sme biti ni gladan ni zedan!!! Krle ponesi neki sac pa cemo lako ispeci i leba!! Nego razmisljam kuci mi stoji npva tocilica za pivo,dali je poneti i koliko burica bi nam bilo dosta???
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

pa ovaj sudija bre ne zna za dosta....
od mene uzeo 30e za prvo mesto,od saborca iz ekipe ce da uzme burek,rol virsle i pogacice sa cvarcima,kod tebe pasulj,kod krleta hleb i luk.... kod ostalih sta nadje....
pa ko ce onda da bude prvi kad svima obecao pehar

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

pa ovaj sudija bre ne zna za dosta....

od mene uzeo 30e za prvo mesto,od saborca iz ekipe ce da uzme burek,rol virsle i pogacice sa cvarcima,kod tebe pasulj,kod krleta hleb i luk.... kod ostalih sta nadje....

pa ko ce onda da bude prvi kad svima obecao pehar

 

Obezbedio i besplatno spavanje uz ekipu koja paca, i njima obecao prvo mesto (nemam pouzdanu info dal' je i njima trazio neke pare-al' provericu! ;) ), meni nudio pecanje bez kotizacije al' trazio 50 eur i 5 litara rakije za prvo mesto... :shok:  

Ja zbog Vlajka nisam prihvatio...  :rofl:

 

Jbte, on nema ni stida ni srama!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Obezbedio i besplatno spavanje uz ekipu koja paca, i njima obecao prvo mesto (nemam pouzdanu info dal' je i njima trazio neke pare-al' provericu! ;) ), meni nudio pecanje bez kotizacije al' trazio 50 eur i 5 litara rakije za prvo mesto... :shok:

Ja zbog Vlajka nisam prihvatio...  :rofl:

 

Jbte, on nema ni stida ni srama!!!

sad je odlucio jos i da peca,sudi i peca uzima pare,hranu ,pice,gorivo vadi iz kola....  i svima obecava pehar.... pa to nema nigde

 

on ko dvoglavi arapin

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sudija ne sme biti ni gladan ni zedan!!! Krle ponesi neki sac pa cemo lako ispeci i leba!! Nego razmisljam kuci mi stoji npva tocilica za pivo,dali je poneti i koliko burica bi nam bilo dosta???

Ja sam pomocnik jel i za mene to vazi???

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Malo rakija,malo klopa  i eto pomocnik!Sta se bunis ti bi da se odmah sve zna.Pazi kad ti dodjem na merenje da budes domacin kao i uvek!!!

Ima tu i dve ribe koje idu Goranu u sak!hihihihi

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

sad je odlucio jos i da peca,sudi i peca uzima pare,hranu ,pice,gorivo vadi iz kola....  i svima obecava pehar.... pa to nema nigde

 

on ko dvoglavi arapin

 

Bas ko dvoglavi!

Sad ce i da peca???

Pretera ga, stvarno...

 

Ljudi uozbiljite se,neko ce svasta da pomisli.

Nemoj posle da imamo problem zbog zezanja!

 

Vrlo smo ozbiljni, i nema ti ko sta da pomisli, ovo su sve fakti...

A problem vec postoji!

Zove se Billy!  :rofl:  :rofl:  :rofl:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Bas ko dvoglavi!

Sad ce i da peca???

Pretera ga, stvarno...

 

 

Vrlo smo ozbiljni, i nema ti ko sta da pomisli, ovo su sve fakti...

A problem vec postoji!

Zove se Billy!  :rofl:  :rofl:  :rofl:

nego sta nego smo vrlo ozbiljni,postoji mogucnost da u toku skupa dodje do strajka i bojkota,a mozda i do eskalacije sukoba....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...