Jump to content

2015 World Carp Angling Championships


Recommended Posts

Molim sve da se suzdrze od komentara koje štete jedinstvu tima. Mi smo reprezentacija Srbije i želimo kao i svi Vi da ostvarimo što bolji rezultat. Ima mmogo pogrešnih informacija, a članovi reprezentacije kao i logistika rade kao sat. Svi! Više neću komentarisati već Vas samo informisati. Posle SP ću Vas infirmisati detaljno o svemu i stećićete uvid u svaki detalj od organizacije, finansija pa do međuljudskih odnoda. Naravno ni posle toga neću polemisati jer svi mogu doći i aktivno učestvovati u radu ŠA. Do sada ste redovno o svemu otvoreno informisani i tako će ostati. Predsednik ŠA SSRS Vladimir Radojičić
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

ja se izilivinjavam evo citam pratim i pitam se jel to nasi imaju tamo tablete pa prate sta se desava na forumu  ko ih pljuje ko fali pa ih to uznemirava .....ili mi njih pratimo...yo yo uzimaj ima tamo tablete i reci da gledaju u vodu  ...a ako ne dodju bez medalje banova ce mo ih za navek

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

ja se izilivinjavam evo citam pratim i pitam se jel to nasi imaju tamo tablete pa prate sta se desava na forumu  ko ih pljuje ko fali pa ih to uznemirava .....ili mi njih pratimo...yo yo uzimaj ima tamo tablete i reci da gledaju u vodu  ...a ako ne dodju bez medalje banova ce mo ih za navek

Ne treba da ih banujete nego treba ljudima da se poklonite i da ih ispostujete prvo kao ljude i treba da ste ponosni na njih....ljudi su vam blizu medalje na jako teskoj vodi za pecanje i na NAJGORE organizovanom svjetskom prvenstvu ikada, gdje sude neka djeca pokupljena sa ceste ispred loncica za prosenje.

Ja bi dao guzice da se ovi moji makar upisu u sve i jednom sektoru, al' kako izgleda, bit' ce i to tesko.

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ne treba da ih banujete nego treba ljudima da se poklonite i da ih ispostujete prvo kao ljude i treba da ste ponosni na njih....ljudi su vam blizu medalje na jako teskoj vodi za pecanje i na NAJGORE organizovanom svjetskom prvenstvu ikada, gdje sude neka djeca pokupljena sa ceste ispred loncica za prosenje.

Ja bi dao guzice da se ovi moji makar upisu u sve i jednom sektoru, al' kako izgleda, bit' ce i to tesko.

 

Da li moze biti gore organizovano od Portugala 2013 ?

Link to comment
Share on other sites

Ne treba da ih banujete nego treba ljudima da se poklonite i da ih ispostujete prvo kao ljude i treba da ste ponosni na njih....ljudi su vam blizu medalje na jako teskoj vodi za pecanje i na NAJGORE organizovanom svjetskom prvenstvu ikada, gdje sude neka djeca pokupljena sa ceste ispred loncica za prosenje.

Ja bi dao guzice da se ovi moji makar upisu u sve i jednom sektoru, al' kako izgleda, bit' ce i to tesko.

 

:good: :good: :good:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...