Jump to content

2015 World Carp Angling Championships


Recommended Posts

U C imamo 2 ribe za merenje, u A mozda cak i drugi pa mislim da cemo na sledecoj listi biti treci! Naravno situacija se menja non stop ali sada je na celom jezeru zatisje.

uff sto te volem sa ovakvim vestima!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Takmicenje se zavrsava sutra u 14h posto je pocetak (kao i sve ostalo) kasnio sat vremena. Zao mi je zbog ne postovanja lista ali i one strasno kasne, a nasi su na terenu u sektorima koji su na kilometarskim razdaljinama i jako razudjrni pa ne stizu ni da jedu do uvece.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Takmicenje se zavrsava sutra u 14h posto je pocetak (kao i sve ostalo) kasnio sat vremena. Zao mi je zbog ne postovanja lista ali i one strasno kasne, a nasi su na terenu u sektorima koji su na kilometarskim razdaljinama i jako razudjrni pa ne stizu ni da jedu do uvece.

Ma sve 5+ samo neka ovi udaraju!

Link to comment
Share on other sites

Svaka ekipa daje svoj maksimum prema datim uslovima koji nam baš i nisu išli na ruku. Vrlo teško pecanje. Svaki sektor kao da je na nekoj drugoj vodi

i za svaki je drugačija taktika. Ovde je u pitanju timska igra, svi daju svoj doprinos ekipnom plasmanu.

Ako uspemo da se popravimo za dva-tri boda imamo sigurno treće mesto ekipno. Ekipe Englske i Hrvatske su se izdvojile i jako ih je teško stići.

Žao mi je što nekoj od naših ekipa nije zapalo mesto koje daje vise ribe pa da i njihov pojedinačni plasman bude šlag na tortu.

Ali ima još dosta da se peca.... 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Svaka ekipa daje svoj maksimum prema datim uslovima koji nam baš i nisu išli na ruku. Vrlo teško pecanje. Svaki sektor kao da je na nekoj drugoj vodi

i za svaki je drugačija taktika. Ovde je u pitanju timska igra, svi daju svoj doprinos ekipnom plasmanu.

Ako uspemo da se popravimo za dva-tri boda imamo sigurno treće mesto ekipno. Ekipe Englske i Hrvatske su se izdvojile i jako ih je teško stići.

Žao mi je što nekoj od naših ekipa nije zapalo mesto koje daje vise ribe pa da i njihov pojedinačni plasman bude šlag na tortu.

Ali ima još dosta da se peca.... 

 Samo jos dve ribe u B sektoru da zadrzimo trece mesto,kako vidim u C sektoru smo na dohvat treceg!

Ma kako god bude svaka cast!!!!!!!!!! Davno nisam pratio neizvesnije takmicenje.

Link to comment
Share on other sites

Noc ce nadam se donijeti ribu nasima, pa nek ostane i trece mjesto i to je odlicno!

S obzirom na sve druge okolnosti bronza je zlatna!

Imaju moj naklon do poda!!!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...