Jump to content

Ribolovac Liga Iv Kolo 03-05.07.2015


Recommended Posts

pa prvo procitaj lepo post pa onda odgovori . potekst mog posta je da na zredbu ekipa koja izvuce 19 - 18 neko od njih je pobednik ostali mogu da idu kuci odmah , da ti pojasnim malo bolje o cemu se radi . 2 mesta su favorizovana sto znaci da takmicenje nema smisla jer ostalih 16 ekipa bacaju pare ovo nije samo moje misljenje vec misljenje mnogih koji se takmice na becmenu . Drugo i drugo ja sam za upravu i napisao da treba da poslusaju sugestiju a koliko vidim i oni su na ovoj temi tako da bezrazloga uleces u vatru tebi se niko nije obratio 

Link to comment
Share on other sites

Druze pogledaj pobednike svih takmicenja ove godine na kojim su pozicijama pecali i videces da 19 a pogotovo 18 nisu toliko dominantne koliko ih ti smatras. Odgovorno tvrdim da dobra ekipa na sredini bez problema peca uporedo sa 19 i to ti pogotovo dokazuju zadnja dva kola lige
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam zasto si se ti nasao uvredjen i prozvan kada nisam mislio na tebe i zavrsavam pricu oko toga. Sto se tice navoda u zagradi reci mi koji deo nije jasan pa ne zelis da komentarises ili hoces da kazes da nisam u pravu?

Daleko od toga, samo ne zelim da neko treci ko cita pomisli da sam ja taj.

 

Kao sto rekoh, ne zelim da komentarisem sto ne znaci da mi bilo sta nije jasno. Komentrisao sam sa deckom i pokusao da mu ukazem na neke stvari. To bi bilo sve od mene u ovoj temi.

 

 

Link to comment
Share on other sites

druze pa niko nije slep , cinjenica je da dosta puta jako dobre ekipa ostaju daleko iza 18-19 . strasno je glupo da i dalje ignorisete problem . U poslednjih ko zna koliko takmicenja , uredno pratim preseke i liste , 19 i 18 izvade po 200 i vise kg ribe a ostale pozicije 30 kg , 50 kg  ko dogura do 100 kg pa to je bogojavljenje .... Budite samo realni , ja bi se takmicio na becmenu jer mi je stvarno simpaticna voda i lepo mi je tu ali necu upravo zbog ovog problema dam 150 i kusur eura za kotizaciju , hranu , boile i jos sto drugih stvari i ako neizvucem 18-19 bacio sam pare . Ovo nije samo moje misljenje raspitajte se malo kod svojih takmicara isto ce vam reci . Bez uvrede samo sam realan 

Link to comment
Share on other sites

To je tako kod kupova ali liga je druga prica. Ekipa koja je pecala 19 vise nema prava da je peca i u narednih 5 kola lige ako nema kvalitet nece se dobro plasirati.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ali ako losa ekipa pobedi na 19 ici a na nekom drugom mestu budu na ko zna kom mestu to ti je jasan dokaz da na 19 ici moze bilo ko da pobedi sto i jeste tacno . To je upravo ono sto ja govorim . Zatvoriti sektor u kom su 18i 19 pa da vidis onda pecanje a ne nahranis sva riba je ionako vec u tom cosku pa i corav ce pobediti ... Nije posteno veruj mi na rec ... po meni na takmicenju te dve pozicije netrebaju da pecaju jer je ishod vec svima poznat da se te dve pozicije uvek kolju 

Link to comment
Share on other sites

U redu druze posto ti koji ne pecas takmicenja bolje znas ko je koliko imao kg od mene koji sudim i radim te iste liste sa kojih citas rezultate ja vise stvarno nemam nista da dodam samo te jednu stvar molim: nemoj da pricas nesto sto nema veze sa istinom i da me teras da ti objedinim sve liste u jednom postu pa da vidis da to sto pricas vezano za druge pozicije nije tacno
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

tabela posle otpecanih cetiri kola


1.Ct Tea----------------729.94kg----------51 bod


2.Ct Super Bace-----825.61kg----------41 bod


3.Ct Novajlije---------568.54kg----------37 bodova


4.Ct Ribolovac-------644.67kg----------36 bodova


5.Ct Blinker-----------762.46kg----------35 bodova


6.Ct Nesa--------------578.17kg----------35 bodova


7.Ct Baron-------------413.98kg----------32 bodova


8.Ct Enigma-----------446.38kg----------26 bodova


9.Ct Zvez. Vukovi---304.25kg----------19 bodova


10.Ct Pirati-------------219.22kg----------14 bodova


11.Ct Rib.Trofej------239.88kg----------13 bodova


12.Ct Bec.Bara--------292.98kg----------11 bodova


UKUPNO--------------6026.08 KG


  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

o bre druze pa cemu ljutnja i tenzija samo pricamo , neprovociram , samo razgovaramo . BOze gospode . Ja se netakmicim i necu da se takmicim ali to je moj stvar a to da umem da saberem 2+2 jako dobro znam ... tako da nepricamo vise pricice aj pozdrav 

Link to comment
Share on other sites

dobro bre druze pa cemu odmah ponizavanje i cemu odmah okretanje ostrice , samo pricamo bez ironije i provokacije . Uredu ja se netakmicim i necu da se takmicim ali isto tako znam koliko je 2+2 tako da nepricamo vise pricice aj pozdrav

Link to comment
Share on other sites

Da voda ima buducnost-ima, da ima dosta glava-ima, ali da su sitne ribe-jesu i to ne moze da se ospori. Ako se bude cuvala, ova riba ce da poraste i bice super!! Sto se tice pozicije 19. i ja bi voleo da vidim uporednu listu od ove godine, bas me zanima koliko puta je ta pozicija pobedila- ili koliko puta nije bila u plasmanu!??
Link to comment
Share on other sites

Pa ta riba jako lepo napreduje tamo ja sam hvatao i vece komade u serijama sto znaci da ta riba napreduje i da ce iz godine u godinu biti sve veca i veca . Becmen je jako lepa voda i ima odlicnu perspektivu , ribe ima puno i stalno se poribljava ali opet kazem da uprava ponekad treba da uvazi neciji predlog jer mi svi mislimo dobro toj vodi i cuvamo je , Recimo moj prvi predlog bi bio da se skine ona ograda na boksu tj ona letva zbog koje se svi po tri puta okrecemo unazad na zabacuju da nebi polomili stap zbog glupe letve koja sluzi da se neko nalakti kad ti dodje u goste u box :) ... Eto jedan predlog i mislim da sam u pravu . A sto se 19 ice tice nema sta da pricamo pozicija je favorizavana totalno 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...