Jump to content

Dam Mad D-Fender Ii Uk 50


Recommended Posts

Ovaj stap je triput bolji od pomenuti prologic,potrazi na youtube ima okaceni video klipovi,dosta ljudi kod nas koriste pomenuti MAD,ako ti bacanje nesto znaci baca 120 130 140m.

Neznam zasto uvek predlog mora da bude Prologic pa jos kad se zna da su proizvodjaci zeznuli stvar i izbacil nove serije odma sledece godine da pokriju gresku.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ja koristim treću godinu DAM MAD D-Fender II UK 50 3.60m 3.25lb i što se mene tiče odlični štapovi. Daleko se baca, precizni, nisu pretvrdi lepo se vadi riba sa njima.

Mislim da ih dugo neću menjati.

Link to comment
Share on other sites

cena mu je oko 70 ojra ali ih možeš dobiti i za 175 ojra (3 komada) na kupujemprodajem. riba može da se izvuče i na germini ;)  u današnjem pecanju ima previše šminkeraja i preterivanja.

 

moja preporuka je da ih uzmeš i nećeš pogrešiti jer nisu velike pare u pitanju. lazar ti je lepo rekao, možeš kupiti najbolji i najskuplji štap ali nećeš znati daleko da zabaciš i šta onda?

Link to comment
Share on other sites

Sad ispada da je DAM MAD skuplji od Prologic Classic Carpa ?  Koliko ja znam MAD II je 50 ojra a Classic carp oko 70...
Gledam da prodjem jeftinije a da to opet bude nesto u sta necu morati dugo da investiram...Slazem se da Prologic ima kvalitetne stapove ali mi MAD deluje dosta solidno za taj novac... Ne znam, jos uvek sam u dilemi i polako skupljam novac, pa kad skupim 200 ojra i kad mi pukne film uzecu prve stapove na koje naletim i cao zdravo  :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Sad ispada da je DAM MAD skuplji od Prologic Classic Carpa ?  Koliko ja znam MAD II je 50 ojra a Classic carp oko 70...

Gledam da prodjem jeftinije a da to opet bude nesto u sta necu morati dugo da investiram...Slazem se da Prologic ima kvalitetne stapove ali mi MAD deluje dosta solidno za taj novac... Ne znam, jos uvek sam u dilemi i polako skupljam novac, pa kad skupim 200 ojra i kad mi pukne film uzecu prve stapove na koje naletim i cao zdravo  :yahoo:

Imao sam pomenute štapove i za te novce odlični.Precizni lepo bacaju a na ribi dobri odrađuju se za sve i dinar

Sve u svemu solidna investicija 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...