Jump to content

Nash Siren S5R


Recommended Posts

Vidim da nema veliku paznju post u okviru teme S5......pa me interesuje ako neko od forumasa ima ili je video negde u akciji signalizatore S5R kaze sta misli o njima....oni su u rangu po karakteristikama sa fox mr+....

 

Svidjaju mi se i razmisljam da ih kupim....nemaju stelovanje boje tona i izlaz za svetleci svinger...ali zato imaju diode koje sijaju dobro...a kao sto neko rece nije signalizator dzuboks....kada zasvira neki od tri zar je bitno da li je levi piskavi ili desni tupi zvuk....u oba slucaja smo na rod podu....

 

Ono sto je bitno je domet na neravnom terenu, sa preprekama i sl....pouzdanost u razlicitim vremenskim uslovima....

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ne citate....S5R...nema veze sa MX+ ili M+...u pitanju su signalizatori sa bazom..u rangu fox Mr+....i molio sam za misljenje nekoga ko ih je video ili koristio....ne volim kada je neko iskljuciv i kaze delkim i samo delkim i fox i samo fox a nije imao druge signalizatore....ok svako svoga konja hvali...ali ako je neko koristio ili zna nekoga ko jeste voleo bih komentar...hvala

 

PS ja da imam 500 eura za signalizatore ne bi bili ni delkim ni fox....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
 

Šarandžija u pokušaju

  • photo-4995.jpg?_r=1369900293
  • Registrovani Član
  • 45 posts
  • LokacijaSkoplje Makedonija
  • carpteam: Asterix & Obelix > CFT R-2011

Posted 19 November 2014 - 10:56 PM

koristim ih skoro dve sezone , odlican signalizator , mali i lagan ali veoma pouzdan ... 

nisam do sada imao ni jedan jedini problem sa njima , jos uvek je prva baterija unutra . 

ja sam ih kupio 30 EUR komad i mislim da im je zasticena cena 25 GBP ili 29.99 EUR po stranim sajtovima 

http://i41.tinypic.com/2u58bkn.png

Link to comment
Share on other sites

Ok mozda...ali procitao sam sve sto je napisano po netu o tim signalizatorima....ono sto mi treba je da mi kaze neko ko ih ima ili  ih je video na delu....da imaju domet 400m zavisno od terena sam procitao na 18 mesta....ipak hvala...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...