Jump to content

Fox Royale Xxl Bivvy


berisic

Recommended Posts

Imam ga vec duze vreme, ali sam ga koristio samo tokom jednog izlaska na vodu u trajanju od 3-4 dana. Sator je bas veliki, dva flatlinera, dve stolice i sto stanu unutra bez problema. Lako smo ga postavili (i sklopili), veliki prozori napred i pozadi stvarno znace za cirkulaciju vazduha. Svidelo mi se sto unutra ima dosta dzepova, za telefon, bazu...... Nije bilo kise, pa sa te strane nemam nikakvih iskustava. Iako nismo stavljali winter skin, nije bilo kondenza, ali bilo je toplije vreme. Trebalo bi za 2-3 nedelje ponovo da odemo na par dana na vodu, pa cu onda znati vise. 

Valjda ce se javiti neko ko je imao vise iskustva.

Link to comment
Share on other sites

Drugar iz ekipe ima isti sator koristimo ga za takmicenje vec celu sezonu. Sator je fenomenalan ako se pravilno zategne unutra ulazis i kreces se bez savijanja glave,na miki na spod kupu kisa je padala non stop fenomenalno se pokazao,po vetru takodje. Iako je veliki mnogo se lako sklapa i rasklapa. Jedina mana ako se to moze nazvati mana je sto je veliki pa na mestima gde su boxovi manji imaces manje prostora i to je to. Neces pogresiti sigurno sa ovim satorom samo da li ti je stvarno potreban ovoliki sator? Transportna torba nije bas tako mala ipak je ovo kao garsonjera zauzima bas dosta mesta u autu. Winter skin nismo nikad koristili pa to ne mogu da komentarisem. Sve u svemu ako ti treba veliki sator ne razmisljaj neces se pokajati sigurno. Bas je kvalitetno odradjen i brutalno izgleda kad ga gledas sa strane. I da sto se tice dzepova unutar satora ja mislim da ima samo dva dzepa odma pored vrata i to je to mozda ima vise od toga ali ih ja nisam video. Jedna plinska grejalica bez problema zagreje sator i ako su samo vrata otvorena super zagreje i nema kondenza nije ga bilo ni po kisi. Nadam se da sam koliko toliko pomogao imas na mom fejsbuk profilu nekoliko slika pa mozes da pogledas kako iygleda na vodi.

Pozdrav i BISTRO!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Imam ga vise od godinu dana i koristim ga kako na takmicenjima, tako i na slobodnim pecanjima i prosao sam kroz razne vremenske prilike i neprilike na vodi.

Kvalitet na zavidnom nivou, velik, prostran, visok, izgleda lepo, veliki prozori, lak za postavku (sam ga postavljam veoma brzo iako je ogroman)...

Kao sto je kolega rekao u prethodnom postu mana je sto teba dosta prostora na poziciji da bi se postavio i bitno je da je ravno. Ako nije ravno nista od zatezanja satora. Sto se kondenza tice ne mogu reci da ga nije bilo, ali u granicama tolerancije, uglavnom kada je kisa i kada je malo hladnije. Imao sam i nekoliko jakih pljuskova a sator nije propustio nista, a koristim ga bez winter skina.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...