Jump to content

Dejan Simic - Beli Kandidat Za Selektora Bih Reprezentacije U Lovu Sarana I Amura


Carp Yo Yo

Recommended Posts

Pa Beli bolan, imas ti svoju reprezentaciju i svoju Saransku Asocijaciju

Ne, nije laz, nije prevara, Beli sampion koji ne peca ni na masterbih je predao kandidaturu za selektora u BiH.

12242206_10207771972112370_1842654098_n.

12273156_10207771977512505_1579710497_n.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa ne može biti gori nego pod tvojom komandom prošle godine.bio si zadnji

Komsije su u ozbiljnim finansiskim problemima(godinama unazad) tako da rezultat nije mereodavan sa znanjem, kvalitetom, pojedinicama, trudom ...Bez para ova vestina neide i tacka, tako da oni svoju borbu prilagode mogucnostima..vaznije je da su tu pa ce doci bolje vreme...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Pa ne može biti gori nego pod tvojom komandom prošle godine.bio si zadnji

hahahahahaha da je bilo ista pod mojom komandom tamo , jedan iz reprezentacije bi letio u Ebro,i taj isti sto je trebao da pliva, a nije, nece pecat ligu naredne godine i sta god da ja tebi drugo napisem neces skontat jer ne razumijes probleme u kojima se nalazi BiH repka.

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

hahahahahaha da je bilo ista pod mojom komandom tamo , jedan iz reprezentacije bi letio u Ebro,i taj isti sto je trebao da pliva, a nije, nece pecat ligu naredne godine i sta god da ja tebi drugo napisem neces skontat jer ne razumijes probleme u kojima se nalazi BiH repka.

 

Nego kad se osvrnem na ovo padnem u smijeh toliko da ne mogu sebi doci po pola sata. Mogu samo reci da plan onog smrada iz Minhena, da dobije reklamu preko ledja reprezentacije, a sa Belijevim referencama u rezimeu, nece da uspije NIKAD!

 

Nema mjesta poltronima,manipulatorima i lazljivcima u reprezentaciji BiH.

 

Beli, ti u ovoj prici ispade corak. Znao sam kakav si ko osoba, ali nisam znao da i sa tobom moze toliko da se manipulise pa i po cjenu da budes ismijan.

 

 

 

 

a u čemu je problem onda,kandiduješ se i ti i pobediš belog a ne da pljuješ,i ne sekiraj se za mene,dobro sam upoznat sa situacijom kod vas.samo kažem da nije lepo pljuvati po nekom da bi ga pobedio..i nemoj se ljutiti,ovo su dobronamerni komentari..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Javni raspis je za mesto selektora i ja mislim da svako ima pravo da se prijavi,znanje Belog može samo da pomogne reprezentaciji BIH i on je odrastao čovek sa velikim znanjem mislim da njemu nisu potrebni nikakvi mentori.

Lični sukobintteba da se ostave na stranu i da se sve uradi da reprezentacija BIH napravi što bolje rezultate ne sledecem takmičenju a sa Belim mogu to da urade.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zaista intersantna informacija kojom raspolazete  ,obzirom da ste u savezu BIH i da su to informacij koje nebi trebalo iznositi dva dana pre zavrsetkakonkursa koji je inace bio javan,i odnosio se na sve koji zele pomoc Sportskoi Ribolovno Savezu BIH,bez obzira na nacionalnu i teritorijalnu pripadnost...

Link to comment
Share on other sites

E moj Beli moj ..... zbog tebe ljudi prave asocijacije protiv odliva mozgova iz Srbije sunce ti poljubim....

Cak sam i ja dobio ponudu da ucestvujem u istoj.

Pozdravi Borisa bolan.....


  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nema problema. Beli nece biti izabran, a gospodin koji zivi u predgradju Minhena ce ostati bez konkretne sanse da preko Belog ubaci reklamu i da se reklamira preko ledja reprezentacije i cao. :)

Druže ne vidim zbog čega si podigao frku na Masterbih,iovako nemate sponzora,zar bi vam bilo loše da vas neko (makar to bio i Masterbih)sponzoriše??

Link to comment
Share on other sites

Koliko ja vidim iz razgovora da pitanje budiceg selektora nije uopšte pod znakom pitanja?Svi koji učestvuju u razgovuru se slažu da je Dejan što se tiče znanja prava odnosno kompetentna osoba ,problem u svoj ovoj polemici je firma MASTERBIH i njen gazda,mi svi ko ribolovci imamo pravo da se odlučujemo ko ce kakve i od koga mamce da kupujemo niko nas ne tera da kupujemo od MB,moje mišljenje je da lične sukobe treba pustiti na stranu i sve uraditi da reprezentacija BIH napravi što bolje rezultate,a firmu MASTERBIH prihvatiti oberučke i zahvaliti joj se na bilo kakvoj pomoci,malo je ljudi danas koji žele na bilo koji način da pomognu.

I isto mislim da nema ništa loše ako čovek pomogne da istakne inicijale svoje firme,i u fudbalu je sponzor BH telekom pa to nilom ne smeta.

Bistro i pozdrav svima.

Link to comment
Share on other sites

Tarik ja stvarno ne vidim kakve veze ovo ima sa Master Bihom? Vec sam skrenuo paznju i tebi i Limaru da vase licne razmirice sa Borisom i Master Bihom resavate licno ne preko foruma. Master Bih ima placenu reklamu na nasem forumu i samim tim doprinosi opstanku naseg foruma i mi necemo dozvoliti javno blacenje te ili bilo koje druge firme koja se oglasava na forumu. Da je to neka konstruktivna rasprava o proizvodima pa ajde,ovo je vredjanje i blacenje bez nekog razloga. Isto smatram neumesno to sto indirektno vredjas kolegu Belog njegovo je pravo da konkurise na bilo koje mesto ciji konkurs je javan.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Tarik ja stvarno ne vidim kakve veze ovo ima sa Master Bihom? Vec sam skrenuo paznju i tebi i Limaru da vase licne razmirice sa Borisom i Master Bihom resavate licno ne preko foruma. Master Bih ima placenu reklamu na nasem forumu i samim tim doprinosi opstanku naseg foruma i mi necemo dozvoliti javno blacenje te ili bilo koje druge firme koja se oglasava na forumu. Da je to neka konstruktivna rasprava o proizvodima pa ajde,ovo je vredjanje i blacenje bez nekog razloga. Isto smatram neumesno to sto indirektno vredjas kolegu Belog njegovo je pravo da konkurise na bilo koje mesto ciji konkurs je javan.

Mogao sam ja i konstruktivno da pisem i sa sve argumentima, pa kad napisem bilo sta tamo u komercijalnoj sobi, on obrise. To dovoljno govori o tome ko je koliko transparentan.

Znas vec na koga mislim.

Nije vrijedjanje nikakvo, ali u jednom momentu sam htio da pitam koliko kosta da ja svoju komercijalnu sobu otvorim pa da argumentovano i sa dokazima poderem sve redom al' da se ne smije brisat i da tako stoji!?

Medjutim, odustah od toga jer vjerovatno ne bi bilo izvedivo tako nesto.

 

Necu sada da se svadjam, a nije mi ni cilj iskreno, i najmanje hocu da polemisem oko toga kakva je poveznica sa doticnom firmom ali onaj ko ne zna vlasnika, a ja ga znam bolje od svih vas ovdje, a znam i Belog, ne zna na kakve je stvari sve Minhenski manipulator spreman.

Otvorio sam temu da njemu i doticnom vlasniku kazem da od toga nema nista.

Repka BiH jeste mozda slaba, ali se ne prodaje za saku dolara niti ce se kad prodat.

 

Link to comment
Share on other sites

Pa ja vidim da jedini na forumu imam tackicu ispod slike,pisalo je neka blokada ali osta samo tacka.....znaci zabranjen kod .........,hahahahahha

Ako vec zivite od Nindze svercera pustite i one sa Fejsbuka Madjare da se reklamiraju,njima ide bolje posao od ovih likava...........pozzz

Link to comment
Share on other sites

dok imaš samo tačkicu ispod slike ne brini, kada budeš imao krstaču onda znaj da ne valja :rofl:

 

demokratija je čudo, pobediće onaj kandidat koji dobije najviše glasova prilikom izbora. ovde izneseno je jedan vid borbe za poziciju selektora i ne treba mešati ime kandidata i onoga ko ga eventualno sponzoriše. kandidat bi u svome programu trebao i da navede koje sponzore će dovesti jer je to osnovno pitanje u ovom sportu koji je izuzetno skup. na kraju će mišljenje većine da pobedi i to je osnovni princip demokratije. po isteku mandata, ili čak i pre ukoliko ne pokaže rezultate, selektor se može može smeniti ukoliko sam ne podnese ostavku na poziciju za koju je izabran.

Link to comment
Share on other sites

Beli evo da ti otkrijem kako sam saznao da si se prijavio.
Znaci prvo levat si zesci, posto ne znas ni pravo ime Bosne i Hercegovine. Ti kontas da je Bosna i Hercegovina Federacija BiH, a nije, to je entitet, pa si tako poslao svoju prijavu na e-mail Federalnog saveza, gdje inace je predsjednik covjek iz mog grada. :)
Da su oni levati, kao sto nisu, mogli su samo da se usute i da ih zaboli djon to sto si pogrijesio i sto ne znas citat oglas na kojem jasno pise da konkurs raspisuje SRSBIH tj. krovni savez Bosne i Hercegovine.
Medjutim ispali su fer i korektni pa su tu tvoju prijavu proslijedili nakon sto su se dobro ismijali, krovnom ribolovnom savezu BiH.
I jos nesto Beli, dzaba pises mailove i u njima da ces oboriti konkurs radi nekih nepravilnosti, kad je iskljucivo samo tvoja greska to sto pojma nemas citat oglas na koji se javljas, jer da znas fino bi procitao i e-mail od SRSBIH koji jasno stoji na tom oglasu za konkurs.

Tamo pise fino da se mora poznavati i koristiti jednim svjetskim jezikom, pa su navedeni engleski, francuski ili njemacki, a ti ni svoj ne znas citat.

:ribica3:

Bistro Beli

http://i.telegraph.co.uk/multimedia/archive/02508/Black-Smoke_2508027b.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pa levatu jedan, da ti ne kazem drugacije, predsjednik Federalnog saveza BiH u ribolovu nije nista u Sportsko Ribolovnom Savezu BiH!

SRSBIH raspisuje konkurs, a ne Federalni savez. Sportsko ribolovni savez Fedracije BiH je nista drugo nego samo entitetski savez. Kako ti nije jasno da si na pogresnu adresu poslao prijavu?
Jel stvarno ne znas da citas prijavu?

Ako ne znas, evo da Ti je postavim ovdje.

http://i.imgur.com/X7Da0PL.jpg

Jel vidis levatu ko je predsjednik?

To je jedna stvar.

Druga stvar, ako hoces bas da znas, ja da hocu recimo, a necu, imam i razlog za to, mogu komotno vas sve da oborim na tom konkursu jer niti jedan od vas nije poslao postom , dakle u koverti, onako kako je fino i naglaseno u konkursu, svoju prijavu. Svi ste poslali prijave mailom!
Ja jedini ispostovao proceduru.
Medjutim imam razlog sto necu to da ucinim i to ce tako i ostat.

A za ovo sto Osman pise, hahahaha pa ja sam na nagovor 4 ekipe sa lige , odnosno sa njihovom podrskom javio se na konkurs za upraznjeno mjesto selektora gdje sam dobio jednoglasnom odlukom mjesto VD selektora. Kakav Osman i njegova urgiranja. Kad te 4 ekipe predloze i to one koje idu na SP tu ti ne treba niko vise da urgira. Mani se prica i kicenja tudjim perjem ba. Ne yebem ja to .....

Nego, ovaj dim, ovo samo proba bila za konklavu ..... hahahaha
Da se ne prepadnes pa da opet pises tamo njima da ces razjebat konkurs.


E pa stvarno si ahahhaha
 

Link to comment
Share on other sites

Gospodo ispravite me ako gresim ali ovde neke stvari nerazumem?

Ibrisevic Tarik koji je zapoceo ovu raspravu bio je ove godine selektor reprezentacije koja je bila zadnja?

Taj isti covek pokrece raspravu po pitanju konkursa i javno blati druge kandidate umesto da se pokrije usima?

Prica o kandidatu kao da je manipulator a on pokrece raspravu i javno kaze da prijavljeni gospodin nece proci kandidaturu dok konkurs jos nije ni zavrsen, da on moze svasta da uradi, ismijava savez itd. Pa cekajte ko je onda tu manipulator?

Ismijava i moguceg sponzora a ovamo glumi da zeli dobro svojoj reprezentaciji?

Meni ovo lici na politicko-sportsko zavaravanje javnosti kako bi sebi obezbedio fotelju i manipulisao reprezentacijom zarad svojih interesa!

 

Drugari ispravite me ako sam nesto pogresno razumeo? hvala

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Drugari ribolovci

Ja mislim da je katastrofa da jednog čoveka kao što je Dejan uzimaju u usta svakakvi ljudi,Dejan je svojim znanjem dokazao da je majstor svog zanata,Dejanu dajemo svu mogucu podršku.

Drži se legendo i ne daj na sebe ,pravi ljudi ce prepoznati tvoje kvalitete.

A što se tiče firme Masterbih mogu slobodno da kažem da je to firma na svom mestu,vlasnik firme uvek izadje u susret uvek pomogne i mislim da mu možemo svi čestitati na njegovoj sposobnosti da pored velike konkurencije i pored velikih imena,on se je odlučio za kvalitet i nama koji želimo da uživamo u pravom ribolovu dao mogucnost da za korektnu cenu imamo odlične mamce.

Momci samo napred .

 

Poslano z mojega SM-N910C z uporabo Tapatalk

Edited by Glama
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...