Jump to content

Pelagicevo Otvaranje Sezone


Recommended Posts

Trenutno a mislim i do kraja

 

1.CT Taurunum Nesa sa 125 kg 

2.CT Foke

3.CT Silverbaits

 

Uglavnom riba slabo uzima zbog vremena..Do juce poz.11,poz.20.poz.22 nisu imali ribe.Neznam kako su danas Nesa i Srle na poz.29 al do juce imali jednu ribu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Trebao sí ih savetovati na vreme, sad je kasno!

 

Da pratis jezero Pleagicevo kao ja, tek tada bi razumio sta sam napisao. Ovako, pokusaj da ispadnes pametan uz ovaj komentar, apsolutno je cist promasaj. 

 

Pelagicevo nije bara niti ribnjak od par hektara pa da ocekujes da se napecas ko lud i to kad ti se digne. 

Link to comment
Share on other sites

Otvaranje sezone na pelagic a I sve ostake vode se ide zbog postovanja.od 2011 pa do sada se zna da par ekipa pecaju dok ostali uzivaju.al opet svi bi da idu jer je to medju prvim druzenjima u godini a sve nas svrbi cele zimě jednostranný avno zbog promjena vremena sada riba kasnije radi nego nekada.secam se 2008 I 2009 pecalo se na cjelom jezeru.

 

 

Bio i bez ribe a bio i u plasmanu.a bio i sa pun k...c babuske :)

 

 

Ali zato pogledajte zadnju listu i prosek ribe.to je ono za sta idu ljudi

Link to comment
Share on other sites

Otvorenje sezone 25.03- 27.03 2016 konacna lista
Ukupno je ulovljeno 252, 17 kg
Prosjecna tezina ribe 16.81 kg
Najveca riba 23,1 kg (box br 18)

1. C.T Taurum 124,07 kg (box br 18)
2. C.T Silverbaits 1 37,10 kg (box br 10)
3. C.T Foke RS 26.30 kg (box br 20)
4. C.T Carp World BiH 20.20 kg (box br 1)
5. C.T Cobra Gradacac 17, 20 (box br 5)
6. C.T Srki I Nesa 14.40 kg (box br 29)
7. C.T Tuzla 12.90 kg (box br 14)
Ekipe bez ulova:
1. C.T DSR Saran Pelagićevo (box br 3)
2. C.T Signal (box br 6)
3. C.T Zadravecz (box br 8)
4. C.T Masterbaits Heves (box br 11)
5. C.T Veliki Vretenar (box br 22)
6. C.T Sofercine Nova Pazova (box br 25)
7. C.T Silverbaits 2 (box br 28)

Link to comment
Share on other sites

Riba svuda radi jako lose, tako da nije nikakvo cudo sto se 7 ekipa nije upisalo.

Temperatura vode jako niska i vodostaj velik i plus vrijeme se mjenja iz dana u dan.

Link to comment
Share on other sites

Koliko pamtim na otvaranju uvek bude par pozicija koje imaju ribu i onih koji nemaju ulov.Jednostavno malo kasnije kod njih krecu topliji talasi i voda se sporije greje.Pogotovo sada kada je jezero puno vode do maksimuma.

Inace riba je krenula bila jos pre 20-tak dana da se peca ali je naglo zahladilo i kisa je dosta padala pa se riba povukla nazad u coskove gde inace zimuje.

Mi na 29 u skoro 5m dubine upecasmo prvog dana jednog sarana,poslednjeg dana jednog smudja za rep i toliko od nas.

Da nam je bilo lepse vreme mozda bi se zaleteo jos koji,ovako na onu hladnocu,vetar i kisu koja je padala od petka predvece do subote nocu nismo imali sanse da pariramo majstoru zemuncu na 18-tici :) :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da bi sve bilo puno bolje da je vrijeme bilo suncano kao u petak. Kisa je padala vecinu takmicenja + hladan vjetar. Pecali smo na poz 14. Prvu ribu i jedinu smo dobili na sprudu desno prema poz 13, i to u prvih sat vremena takmicenja. Jednostavno promjena vremena je ucinila svoje.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...