Jump to content

Aprilsko Druženje 2K16 Mika Alas


Recommended Posts

To sto je riba sva u cosak neznaci da neko zna da peca.al treba muski odpecati kao vlada sto radi.neki put hvalisavanje gde si izvuko poz.kec na desetku ne pije vodu.ipak je ruka 50% svakog takmicenja.

 

Na kraju ovo je druzenje.odlicno se peca.vladu svaka cast na rezultatu.ko nije odpecao ovako nema pojma koliko je to zahtevno

Link to comment
Share on other sites

Bukvalno se sva riba nabila u 1 i 13.

Simulira mrest,trese se o zicu i sva je u samoj obali.13 ne peca pa zato 12 hvata.Na keca da manes meredovom ne bi ga praznog izvukao.Na platformu izmedju 1 i 13 stanes i oni ti stoje pod nogama jedan uz drugog,mozes da ih rukom pipnes ali ne jebu oni nikoga.Steta za one Makedonce sto onoliki put prevalise i gledaju kako samo 2 ekipe pecaju.

Vlada ako ne polomu kicmu do sutra popodne dobro je prosao.

 

Srki.nesekiraj se za makedonce.znaju da ruka je najbitnija.a bolje da nas ima sto prisutnije kao ranije nego da nas nema.neki put zadnji a neki put u plasmanu.al otici iz postovanja je najbitnije kao sto si I ti doso u mk..

Link to comment
Share on other sites

To sto je riba sva u cosak neznaci da neko zna da peca.al treba muski odpecati kao vlada sto radi.neki put hvalisavanje gde si izvuko poz.kec na desetku ne pije vodu.ipak je ruka 50% svakog takmicenja.

 

Na kraju ovo je druzenje.odlicno se peca.vladu svaka cast na rezultatu.ko nije odpecao ovako nema pojma koliko je to zahtevno

Po tvojoj teoriji Vlado ima Boziju ruku! Posto je momak bio na raznim takmicenjima u plasmanu ili prvi.

 

Od sada Vladu zovem Bozija ruka!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Po tvojoj teoriji Vlado ima Boziju ruku! Posto je momak bio na raznim takmicenjima u plasmanu ili prvi.

Od sada Vladu zovem Bozija ruka!

sta li je pisac tro da kaze sa bozijom rukom??? Ja znam da nekom moze i da ustupi i mesto i stapove nece znati da odpeca tako. Pa ako je mislio bozija ruka u smislu da je srecan pri izvlacenju mesta grdno se prevario. To je vlada dokazao punoooo puta. Bravo za Milicu i Vladu...
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Slusa bozija ruka. Pa pre 5 dana pozicija 4 i 5 bili u plasmanu a 1-ca i 12 bili zadnji. Pa koja bre ruka . Covek peca i ko zna zna ko nezna sve mu smeta...
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

sto se tice povredjenog ucesnika Sase iz Ct.Sitogravija svi smo mislili da je povredio tetivu al ispostavilo se da je  mnogo gore coveku je naprsla kost i noga mu je cela u gipsu od prepone.sutra treba da se javi svom lekaru da pocne sa terapijom.napustio je takmicenje,a njegov partner Aca je ostao da sam peca u boksu broj 6 do kraja kako bi ispostovali mene kao organizatora .
Sto se tice daljeg toka druzenja ekipa Ct.Cuprija je kaznjena prvu noc sa zutim kartonom sto je znacilo 10% od ukupnog ulova zbog teglice tigrovog oraha koja im je prilikom kontrole pronadjena u satoru.na stapovima nisu imali orah al kako je tigar zabranjen i ekipe obavestene o tome usledila je kazna,da je nadjen u spodu ili na stapu bili bi momentalno diskvalifikovani.
Ovom prilikom se zahvaljujem ekipama koje su dosle iz Makedonije i Rumunije!
Do sledeceg druzenja koje je u junu na belom bageru zelim svima pune meredove riba...
P.S. A prijatelju saletu brz oporavak
Pozdrav i bistro

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Prvo da se zahvalim svima na cestitkama. Nista od rezultata ne bi bilo da nije bilo Slavka i Milice. Ja sam samo donosio vodu i poturao meredov. Hvala vam jos jednom, svaka dobronamerna kritika ili pohvala nam prijaju a ove druge ne zelim da komentarisem. Ja svima kazem na takmicenje se ide i uziva se, onda dodju i rezultati. Sto ja volim da kazem srce u bazen pa sta bude. ????. Cestitke ekipama u plasmanu pa se vidimo. Pozdrav od Milice i Vlade!
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...