Jump to content

Pecanje Na Hranilicu


Recommended Posts

Ajde da postavim pitanje da ne bude kao na svim forumima ista pitanja se vrte , ja pecam uglavnom na divljim vodama pa me interesuje ima li takvih i kakva su iskustva dali neko peca na hranilicama i kakve sisteme koristi ?
Link to comment
Share on other sites

Brate,ja na hranilicu uglavnom pecam sad s prolecha i to iskljuchivo komercijalu.Koristim obichne hranilice s kradkom cevchicom,i obavezo kratak predvez.Ranije sam pecao i Tamish,ali uglavnm sam dobijao babushke na taj sistem.U zatishku nekom na reci ipak vredi pokushati jer mozhe da se zaleti i neki sitan chora,i to na crvicha.Jedne godine na Debeljachi Nesha,Srki i ja smo ga upropastili na taj sistem,da je chovek dosho i pitao-AMAN SHTA MU TO VISHE RADITE.A mi izginusmo od fizikalije.Da skratim sprolecha po meni,kad temperatura vode postige bar 10-12 stepeni,to je ubedljivo neprevazidjen sistem :aggressive:
Link to comment
Share on other sites

Brate,ja na hranilicu uglavnom pecam sad s prolecha i to iskljuchivo komercijalu.Koristim obichne hranilice s kradkom cevchicom,i obavezo kratak predvez.Ranije sam pecao i Tamish,ali uglavnm sam dobijao babushke na taj sistem.U zatishku nekom na reci ipak vredi pokushati jer mozhe da se zaleti i neki sitan chora,i to na crvicha.Jedne godine na Debeljachi Nesha,Srki i ja smo ga upropastili na taj sistem,da je chovek dosho i pitao-AMAN SHTA MU TO VISHE RADITE.A mi izginusmo od fizikalije.Da skratim sprolecha po meni,kad temperatura vode postige bar 10-12 stepeni,to je ubedljivo neprevazidjen sistem :aggressive:

Na kojim komercijalama je hranilica sa crvom kao mamcem dozvoljena? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Kad se vrati stari forum,ima post o pecanju na Dunavu- ima slika sa dunavskim sistemom, olovo 120 gr, virbla,i okrugla kao feder hranilica, bez cevki,zakon za Dunav.evo i slikica iste, malo je veca ima i manjih.kroz "feder ide sistem sa dlakom na kraju.

http://img853.imageshack.us/img853/6158/slika0162small.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...