Jump to content

Imperium Carp Baits A.pejin


Recommended Posts

proizvodjac je proizvodjac a Fejsbuk bajt guru je .........nesto,ne znam............npr.Maksi bajt je proizvodjac,repro materijal je njegov a ovi sa KP kazu komponente od Nutre,Solara,SBS,dakle nije proizvodjac. Koliko sam primetio prvo pitanje postavio covek iz Babusnice,mozda gresim ,mozda ne,ali ja tamo ne videh nigde sarane i amure,ako upadnes u njihovu reku mozes samo da se okvasis .

Posebno mozes da se okvasis u Zavojskom i Vlasinskom jezeru  posto su porilicno mala jezerca, prave komercijale, voleo bih da te vidim da na njima upecas sarana ili amura da vidis kako je to tesko na tako velikim vodama i vecina ih je 15 pa i 20+ kg, a inace ova jezera se nalaze relativno blizu Babusnice, Vlasinsko je dugacko 12km a Zavojsko 17km pa ti vidi da li je tako kao sto kazes

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posebno mozes da se okvasis u Zavojskom i Vlasinskom jezeru  posto su porilicno mala jezerca, prave komercijale, voleo bih da te vidim da na njima upecas sarana ili amura da vidis kako je to tesko na tako velikim vodama i vecina ih je 15 pa i 20+ kg, a inace ova jezera se nalaze relativno blizu Babusnice, Vlasinsko je dugacko 12km a Zavojsko 17km pa ti vidi da li je tako kao sto kazes

Potpisujem...na Zavojskom jezeru sam pecao 6 godina zaredom...tamo sam upecao svog prvog sarana. Jezero je veoma bistro, voda cista da moze da se pije a dubina i preko 50 metara

Link to comment
Share on other sites

Dubina Zavojskog jezera je od 10 pa do 80 metara, siroko do 2 km dugacko 17, a Vlasinsko od 10 pa do 120 metara dubine, siroko do 4 km dugacko 12 km, mislim da bez kvalitetnog mamca i primame ovde nema sta da se trazi, a ima i sarana i amura i ostalih vrsta u izobilju, oba jezera su nastalla 1963 god. i od tad se redovno poribljavaju, pa zamislite sta sve pliva u njima.

Ima jedna prica o roniocima iz ronilackog kluba Gusar iz nisa, da su bezali iz jezera kad su videli kolike ale plivaju u njima.

Toliko od mene

Sve najbolje i BISTRO

Link to comment
Share on other sites

120 m jeste previse....Zavojsko jeste duboko do 80 m ali je ta dubina samo kod brane....duz celog jezera je do 50m a i to je velika dubina.......celo selo zajedno sa seoskom crkvom se nalazi ispod povrsine vode

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...