Jump to content

Prologic C3 Ras New


Recommended Posts

Ja sam od skoro ponosni vlasnik 3 kom modela 12,6" 3,25lbs i mogu samo reci da je stap izuzetan. Gotovo neverovatan allrounder, bacacki gledano odlican, a na ribi "old school" osecaj sa ogromnom rezervom snage. Ako jos neka informacija treba tu sam...

Link to comment
Share on other sites

Imam taj stap u radnji i zasad sam ga samo drzao i mlatio sa njim, nisam pecao.

Za razliku od stare serije C3 ovaj je puno bolje odradjen. Tanji blank sa vecom snagom a opet dosta mekan i elegantan.

Pricao o verziji 13" 3.50lb, jako dobar stap sa odlicnom Fuji opremom i protivpetljajucim vodilicama.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 2 months later...

Ponosni sam vlasnik jednog seta ovih stapova  u opciji 12,6 ft / 3,25lbs 50mm prva vodjica najlona.

U ovoj opciji su mi se, ubedljivo najvise dopali. Kvalitet izrade je daleko preko prethodnih serija (imam i set C3 prvih 13/3.5), a dizajn, meni licno savrsen. Malo retro malo moderna izvedba sa vise nego solidnom opremom. Za razliku od opcije 3,90/3,5 lbs blank je ultra tanak i izuzetno lagan.  

Akcija stapa je po meni najvece iznenadjenje kod ove cenovne kategorije i meni licno, glavni razlog za kupovinu. Allround kakvog inace moras platiti bar 3 puta vise. Sa jedne strane vise nego pristojan bacacki alat, a sa druge strane pravi play stap sa ogromnom rezervom snage pune parabole. Stap koji pokriva 90% situacija slobodnog ribolova (nije bas za Dunav i panjeve, niti bas za vitlanje velikih tezina) narocito za komercijale. Uzivanje sa svim velicinama riba uz potpunu kontrolu sa izuzetno lakim dometom preko 100m.  

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...