Jump to content

Recommended Posts

predlozio bi da se uvede rublika =RIBA GODINE=svako ko ulovi nesto vredno pomena,neka postavi sliku a mi ostali da glasamo ko je bio naj uspesniji ribolovac u ovoj godini. Ulovi sa komercijale se ne vaze,zaboravio sam reci da date predlog kako to sve da bodujemo
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Srele lepa ideja,vrlo zanimljivo ce biti da vidimo koliko ima ulova sa divljih voda.A sto se tice bodovanja ne znam kako drugacije nego kilaza i izgled ribe da li je golac ili divljak,vretenar ili zdepasti...Samo jedini veliki problem po meni je sama slika ribe ,jer stvarno majstor fotografije ce udesiti da riba bude lepsa nego sto jeste,znam iz licnog iskustva da sam se trudio po 10ak puta da uslikam ribu i nikako da ispadne kako ja hocu...
Link to comment
Share on other sites

kad nisi lep pa pokvaris sliku sa lepom ribom :pardon:

Dobra ideja ,svaka cast.

Ali ovo sto kaze Krle je potpuno tacno moracemo da verujemo na rec,kad vidim u nekim novinama kolike ribe imaju mnogo kila pomislim da mi je vaga neispravna

Link to comment
Share on other sites

Jako je bitno ko te fotografise sa kapitalnim ulovom. Ja (a verujem i dosta drugih )sam na svojoj kozi to osetio.Kapitalna prelepa riba, malo i zbog moje uzbudjenosti i zelje da je sto pre (nepovredjenu) vratim u vodu,sto zbog neiskustva coveka koji me je fotografisao fotografije su ispale bezveze :cray:

P.S Pozdravljam inicijativu da se otvori tema!

Link to comment
Share on other sites

ma ako je extra riba,veliki saran pravi kapitalac onda da se cika sajmon slika sa ribolovcem koji ju je uhvatio to da mu bude nagrada.... ili da mu se potpise na majcu

slusaj vlado ja kada sam bio u tvjim godinama nahvato sam se riba.Tada nije postojala ova tehnika pa stoga nemam nikakav zapis te vrste,ali zato ima ljudi koji su zivi i koji to mogu potvrditi.Ako budes dobar i tebe cu nauciti.Vidim da si lepo vaspitano dete kada me oslovljavas sa =cika sajmone= i drug TITO je pricao da imamo najbolju omladinu.

Link to comment
Share on other sites

Jako je bitno ko te fotografise sa kapitalnim ulovom. Ja (a verujem i dosta drugih )sam na svojoj kozi to osetio.Kapitalna prelepa riba, malo i zbog moje uzbudjenosti i zelje da je sto pre (nepovredjenu) vratim u vodu,sto zbog neiskustva coveka koji me je fotografisao fotografije su ispale bezveze :cray:

P.S Pozdravljam inicijativu da se otvori tema!

I MENE NEKO DA POHVALI. HVALA

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

kad nisi lep pa pokvaris sliku sa lepom ribom :pardon:

Dobra ideja ,svaka cast.

Ali ovo sto kaze Krle je potpuno tacno moracemo da verujemo na rec,kad vidim u nekim novinama kolike ribe imaju mnogo kila pomislim da mi je vaga neispravna

HVALA NA PODRSCI

Link to comment
Share on other sites

Onda Bili uzimaj naleto godisnji,ovaj put neces imati tremu jer vec imas iskustva s velikim ribicama.

Kako uslikati lepo velikog sarana kad nema nikoga,na divlje vode u devedeset posto slucajeva idem sam.

Link to comment
Share on other sites

Ljudi zar nije malo glupo da svaka tema ode u totalnu sprdnju ili u totalni OFF TOPIC ( kao tema Tigrov orah) zbog nekih internih sala ili prepucavanja?!Nemam nista protiv zezanja ali ne na svaku temu ipak je ovo ozbiljan forum gde treba da razmenjujemo svoja iskustva i nadogradjujemo znanje(bar ga tako ja dozivljavam).

Hajde da se malo uozbiljimo ako nije problem.

Pozdrav.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...