Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moze naravno. Svaki predlog je dobro dosao. Samo Galerija se ne dira dok ne zavrsimo bekap starog foruma i prebacivanje na novi hosting cca 7 dana. Do tada dajte predloge
Link to comment
Share on other sites

Ljudi zar nije malo glupo da svaka tema ode u totalnu sprdnju ili u totalni OFF TOPIC ( kao tema Tigrov orah) zbog nekih internih sala ili prepucavanja?!Nemam nista protiv zezanja ali ne na svaku temu ipak je ovo ozbiljan forum gde treba da razmenjujemo svoja iskustva i nadogradjujemo znanje(bar ga tako ja dozivljavam).

Hajde da se malo uozbiljimo ako nije problem.

Pozdrav.

Prijatelju upravu si ja sam dobio kritike pa sam se uozbiljio dao pametan predlog a zezanje se nastavilo

Link to comment
Share on other sites

Mozde bi moglo da se napravi i neka galerija za najlepsu fotografiju sa ribom bez obzira na tezinu i druga gde bi se ocenjivala velicina ribe

 

Krle pravi galeriju,a CARPOLOGIJA ce nagraditi pobednika :drinks:

Link to comment
Share on other sites

Mozemo da napravimo galeriju koja bi se npr zvala ''Galerija ulova''

Pa u njoj posebne sekcije 5+ 10+ 15+ 20+ 25+

 

Imam jednu svoju...ovogodisnju...jel ima sekcija 120+ ???????? :stuff:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Okej, otvaramo danas galeriju najlepsa fotografija bice tu dva albuma ulov i pejzaz

Pored toga otvaramo galerije 10, 15, 20 i 25+ galerije ulova.

 

Nadam se da nece biti prazne

Link to comment
Share on other sites

Naravno da moze Smrdo ali to nema veze sa temom. Trazene su galerije ulova. Podeljeni su na tezine. Galerije su postavljene i sad ocekujemo da ce se postavljati slike.
Link to comment
Share on other sites

Mislim da smo ipak odlutali od prvobitne ideje da se napravi galerija za tekucu godinu gde bi postavljali slike ovogodisnjih ulova i na kraju godne neku sliku izglasali kao najlepsu ili za najvecu ribu sa divlje vode a ne sa komercijalnih ili polu komercijalnih voda
Link to comment
Share on other sites

Stvarno mi je zao ali je to neizvodljivo.

Ko ce da prosudjuje sta je komercijalna sta divlja voda?

Ko ce da prosudjuje koja je slika ovogodisnja?

 

Prevelik posao i moguc scenario sa mnogo nezadovoljnih clanova jer im je slika izbrisana tako da mogu da vam kazem da od toga nema nista :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Predlog:neka se prvo odredi spisak divljih voda i spisak komercijala....Tako se i bira pobednik godine.Pposto smo ribolovci i moramo da slazemo bar sto grama,neka postoje dve slike jedna sa ribom a druga sa vagom i sakom,da se vidi tacna tezina.I rebalo bi da se slika vazi koja je samo slikana danju i da se na slici vidi neki orjentir da je to bas na toj vodi.A oni koji idu sami na pecanje su u startu disfalifikovani sa takmicenja jer iz iskustva znam da "najvise ribe upeca onaj koji ostane zadnji na vodi".:-)
Link to comment
Share on other sites

Predlog:neka se prvo odredi spisak divljih voda i spisak komercijala....Tako se i bira pobednik godine.Pposto smo ribolovci i moramo da slazemo bar sto grama,neka postoje dve slike jedna sa ribom a druga sa vagom i sakom,da se vidi tacna tezina.I rebalo bi da se slika vazi koja je samo slikana danju i da se na slici vidi neki orjentir da je to bas na toj vodi.A oni koji idu sami na pecanje su u startu disfalifikovani sa takmicenja jer iz iskustva znam da "najvise ribe upeca onaj koji ostane zadnji na vodi".:-)

Jos je neophodno:

Obavezana potvrda o sanitarnom pregledu (Labaratorija,urin i bris iz bulje) u tri primerka!

Druze po tim tvojim kriterijumima ta galerija bi bila prazna,ja obicno pecam sam (i tada najbolje pecam)i po tebi svi mi koji pecamo sami lazemo o kolicini i velicini upecane ribe? Nije ovo nikakvo takmicenje pa da su potrebna tako stroga pravila.

Link to comment
Share on other sites

U ukuse se ne treba mesati,ali objasni mi kakvo ti zadovoljstvo pricinjava da sam pecas?A niko nije rekao da je neko takmicenje za lovu,al neka vrsta takmicenja jeste,tako da ne vidim sta sam lose nabrojao nego slika sa ribom i tezinom(osnovni podaci).U suprotnom dovoljna je samo i recenica"Ja sam tog i tog dana,na tom i tom mestu upecao sarana od 100 kg"...:-)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...