Jump to content

Prologic Quasar K1


Recommended Posts

Prologic apdejdovao vrhunski Qusar stap cinimi se da su promene vise kozmeticke prirode, stap  mi deluje sjajno, ali i sta bi popravljali na ionako dobrom stapu.                                                                                    

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ima max iz indjije drzao sam ih u ruci ,bacao sa njima i pod ribom su sjajni neznam sta sem sminke moze da se doda na onakav stap ...meni se svidja i lepo mi lezi sve sem cene ....ima i skupljih koje sam drzao ali mi se nisu svideli ...

Link to comment
Share on other sites

Aj dok ne stigne novi K1 jel neko ima 'stare' Quasare? Kako bacaju,rade pod ribom,zavrsna obrada...

Stap izgleda savrseno , po mom ukusu , pecao sam sa njim jedan dan , na ribi je savrsen jako lepo radi gotovo da drill po nekad i nije potreban , pravi stap za uzivanje kako po izgledu tako i u funkcionisanju sa ribom. Na zabacaju odlican moze dosta da ponese i leti bas daleko . Jako lepo lezi u ruci .

A cena , sad to je individualno nekome nije skup nekome jeste ali opet kad pogledas on je sad oko 200 evra po komadu , ja konkretno mislim da je opravdao svoju cenu . Ako bih ga uporedio sa mojim C3 stapom rekao bih da je quasar jedna potpuno nova dimenzija stapova od prologica 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...